MONDAY GIRL: Nėr Čia Ko Nekęst Pirmadienių!

2018-11-12 12:43:00  


Labas! Aš esu Ieva ir tiesiog myliu pirmadienius! Kodėl? Nes nėra priežasčių jo nekęsti!

________________________________________________________________________

 Ir tai ne tik apie pirmadienius. Kiekviena diena yra puiki, nes ji mūsų.

Mūsų praeitis - nebėra tokia svarbi, nes ji praėjo. Pasimokėm iš klaidų, pasidžiaugėm pergalėm. Nesakau, jog praeities nebuvo ir ją reikia pamiršti. Sakau - kad nereikia ja gyventi. Galima džiaugtis gerais prisiminimais, galima prisiminti išmoktas pamokas ir pirmąją nelaimingą (galbūt) meilę, nes praeitis padarė mus tokius, kokiais esame dabar.

Mūsų dabartis - yra tai, ką mes turime, kuriame čia ir dabar. Tai yra žingsnis į tai, kas mūsų laukia ateityje. O juk apie puikią ateitį svajojame visi. (O jeigu ne, pats laikas apie ją pasvajoti :) ).

Mūsų ateitis - svajonių išsipildymas, tikslų įgyvendinimas. Nusipiešk svajonių rytojų ir pasistenk dėl jo šiandien. Taip tapsi laiminga. Pažadu.

_________________________________________________________________________

Kai aš pradėjau džiaugtis pirmadieniais, tai buvo tiesiog pokštas, tik vienas haštagas instagrame.  Po to sekė antras pirmadienis, trečias, ketvirtas ir po 21-ojo (kaip įvairūs vadovėliai sako) tai tapo įpročiu. Būtent 21-ojo džiaugsmingojo pirmadienio proga, parašiau šį įrašą.

Bet kaip ir sakiau, tai nėra tik apie pirmadienius. Tai yra apie gyvenimo džiaugsmą, apie tikėjimą ir pasitikėjimą savimi bei kitais.

Kai pradedi džiaugtis mažais gyvenimo malonumais: perskaityta knyga, pažiūrėtu filmu, komplimentu, kurį gavai ar pasakei žaviam nepažįstamajam ar nepažįstamai merginai, kuri gali tapti Tavo drauge (netikėtumų ir atsitiktinumų pilname pasaulyje, taip tikrai gali atsitikti), šypsena, kuria pasidalinai su kolegomis darbe ar klasiokais mokykloje - tada supranti, jog ne toks niūrus tas lietuviškas ruduo. Supranti, jog viskas priklauso tik nuo Tavo požiūrio.

Ir jei šiandien nepasisekė: apsipylei kava, pamiršai raktus automobilyje ar dėl lietaus peršlapai batus, tai nereiškia, jog dėl to kaltas pirmadienis. Ir tai nereiškia, jog tai - katastrofa. Nusišypsok, juk kam nepasitaiko :) Rytoj antradienis - dar viena puiki diena, kuri yra dar vienas žingsnelis į Tavo ateitį! :)

O kuri diena Tavo mėgstamiausia? :)

Nuotrauka: NėrČiaKoNekęstPirmadienių

Būk laiminga,

XOXO

Monday Girl - Ieva

Instagram @ieva.mumgaudyte