Savaitės horoskopas (balandžio 9-15 d.)

2018-04-08 08:00:00  

Ateinančios septynios dienos, deja, nežada būti lengvos niekam. Verta nekubėti su naujų planų įgyvendinimu. Daugelio laukia permainos, kurios toli gražu neketina būti teigiamos. Kils daug įtampos ir nesusipratimų su aplinkiniais tiek darbinėje, tiek ir asmeninėje sferoje. Verta įsiklausyti į tai ir stengtis savaitę pragyventi labai neutraliai.

Šią savaitę nešiokite žiedus, jie bus tarsi amuletai, kurie apsaugos nuo negandų.

AVINAS

Labai atsargiai vertinkite viską, kas susiję su Jūsų pinigais. Jeigu investuosite į verslą ar didesnį pirkinį - dešimt kartų pamatuokite ir tik vienuoliktą - pjaukite. Apmastykite visus "už" ir "prieš". Taipogi atsargiau bendraukite su kolegomis ar potencialiais partneriais. Asmeninių santykių sferoje - štilis.

JAUTIS

Gimusiems po jaučio ženklu šią savaitę vertėtų į viską žiūrėti labai rimtai. Ypač į naujai paskirtus darbus. Tačiau, venkite priimti sprendimus, ypatingai drastiškus, radikalius. Susitvardykite, išlikite ramūs; priešingu atveju - kils daug kivirčų su aplinkiniais. 

DVYNIAI

Ateinančią savaitę dvyniai vaikysis savo svajonių ir šviesos greičiu lėks pirmyn. Nieko čia gero, nes atsiras reali galimybė pražiopsoti realias perspektyvas. Juk žvirblis rankoj yra geriau nei erelis danguj. Jei teks priimti sprendimus - jausitės neapsisprendę, kreipsitės patarimų į aplinkinius. Puikus metas apsikirpti plaukus.

VĖŽYS

Vėžiai stengsis megzti ryšius, tačiau turėtų pasisaugoti. Labai gali būti, kad sandorį sudarysite su abejingos reputacijos žmogumi. Verta klausyti aplinkinių nuomonių. Asmeniniuose santykiuose norėsis naujovių ir įvairovės, kas gali pastūmėti avantiūrų link. Nusipirkite ką nors ryškiai mėlynos spalvos.

LIŪTAS

Ateinančios septynios dienos liūtams bus kupinos puikių santūrumo ir ištikimybės pamokų. Konfliktai plieksis tiek darbinėje sferoje, tiek ir su giminaičiais. Tačiau jeigu sugebėsite išmokti šias gyvenimo pamokas ir ieškosite kompromisų  - barniai nepasieks nė kulminacijos ir išsispręs be jokių pasėkmių. 

MERGELĖ

Galite prieiti akligatvį siekdami užsibrėžtų tikslų. Tačiau keliskart apsidairę pamatysit, kad yra ir kitų kelių. Būtent šią savaitę ir teks ieškoti naujų būdų išsikeltiems tikslams pasiekti. Prisiminkite žmones, kurie yra šalia Jūsų. Nustebsite kiek ir kaip jie Jums gali padėti. Palepinkite save rankų masažu su manikiūru.

SVARSTYKLĖS

Atsargiai, šią savaitę gresia nemaži konfliktai su pačiais artimiausiais. Neprieisite bendros nuomonės ar išvados, kad ir kaip stengsitės. Be to, gali pasitaikyti nemažų neplanuotų išlaidų. Patariama išlikti šalto proto ir šaltų nervų. Pasilepinkite spa pramogomis, pailsėkite, daugiau miegokite.

SKORPIONAS

Į Jūsų gyvenimą įsisuks naujas žmogus, kuris gali Jums pakenkti. Greičiausiai jis turės labai nestandartines pažiūras, pomėgius ar išvaizdą. Todėl labai patartina labiau pasidomėti žmonėmis, kuriuos įsileisite į savo darbus ar gyvenimą. Išbandykite daugiau ryškių spalvų savo garderobe.

ŠAULYS

Šauliams šią savaitę  niekur ir niekaip nepavyks apsibrėžti visų planų, reikalavimų ar padėti paskutinį tašką. Patartina niekuo nepasitikėti. Niekas geriau nenudirbs darbų nei Jūs pats. Visur su savimi nešiokites kažką arkliuko formos. Tai gali būti drabužių iliustracija, raktų pakabukas ar segtukas ant lankelio - bet kas. Labai padės, nes didelė tikimybė, kad kažkas mėgins Jums pakenkti.

OŽIARAGIS

Atsiras nebloga galimybė papildomai užsidirbti panaudojant neseniai įgytas žinias. Deja, atlygį teks pasidalinti su daugiau kompetencijų turinčiu asmeniu. Asmeniniuose santykiuose laukia nemenki pokyčiai. Deja, panašu, kad ne teigiami... Pasinaudokite progra ir pasiimkite atostogas, išvažiuokite pabūti gamtoje.

VANDENIS

Nepatartina imtis naujos veiklos, ypač jeigu ji rizikinga. Sėkmės paukštės tikrai nepagausite. Stenkitės tiesiog plaukti pasroviui ir viskas savaime praeis visai neblogai. Asmeniniuose santykiuose atsiras dauigiau aiškumo ir ryškių spalvų. Patartina vengti juodos spalvos garderobe.

ŽUVYS

Ateinančios septynios dienas - metas, kupinas pagundų. Ir Jūs tikrai joms pasiduosite. Jums rūpės tik Jūsų troškimai. Į gyvenimą ateis įtakingas žmpgus, kuris turės nemažai įtakos ir artimiausiai Jūsų ateičiai.