Naujas unikalus lietuviškas produktas - magija ir mokslas viename

2017-05-30 16:30:00  

Du lietuvių kuriami prekės ženklai SMELLS LIKE SPELLS ir protingos kosmetikos gamintojai DRIU BEAUTY pristatė kartų kurtą naują lietuvišką produktą, masažinę žvakę, savyje suderinantį profesionalios protingos kosmetikos ir kvapų magijos paslaptis. Susipažinti su naujuoju produktų susirinko gausus Lietuvos teatro, muzikos bei mados pasaulio atstovų būrys.

Idėja suvienyti jėgas ir sukurti neįprastą produktą, masažinę žvakę, lietuviškų prekinių ženklų Driu Beauty ir Smells Like Spells kūrėjams kilo vos susipažinus. Išskirtinių lietuviškų produktų gamintojams kalbantis apie galimą bendradarbiavimą kilo visiškai netikėta mintis pagaminti degančią odos priežiūros priemonę. Iš pradžių mintis lyg ir atrodė keista ir sunkiai įgyvendinama, tačiau po truputį pradėjus gilintis į tokio produkto subtilybes ir galimą sudėtį, kūrimo procesas pradėjo sparčiai judėti pirmyn. Žinoma, tai užtruko, - kūrybos procesui prireikė net metų, ieškant, parenkant ir atrenkant tik aukščiausios kokybės medžiagas ir kuriant bei išbandant patį produktą, jo pakuotę bei dizaino funkcionalumą.

Ir štai turime rezultatą – lietuvišką analogo neturintį produktą, masažinę žvakę, šiltą kūno ir rankų kremą, sukurtą mokslo ir magijos pagalba. SMELLS LIKE SPELLS pripildė žvakę burtais ir kvapų magija, o DRIU BEAUTY - odai naudingais ingredientais. Sudėtyje esantis mango sviestas padeda atstatyti odą, papildo ją naudingomis medžiagomis, ramina bei minkština. Jo poveikį sustiprina ir papildo aliejai – žaliosios arbatos, abrikosų, saldžiųjų migdolų, agurklės, vanilės aliejai minkština, raminą bei glotnina odą, taip pat veikia kaip stiprūs antioksidantai. Šie aliejai yra gausūs riebiosiomis rūgštimis, kurios padeda atstatyti nualintą išsausėjusią odą ir stiprinti odos apsauginį barjerą. Žvakė papildyta ir vitaminu E, kuris mokslo įrodytas kaip vienas stipriausių antioksidantų. Ši žvakė drėkina, maitina, saugo, ramina ir minkština rankų bei kūno odą. Ypač gerai sausai ir išsausėjusiai odai!

Nuotrauka: Masažinės žvakės pristatymo vakarėlis

Pasak vienos iš žvakių gamintojų, protingos kosmetikos DRIU BEAUTY kūrėjos Indrės Urbanavičienės, kuriamo produkto sudėtis buvo labai kruopščiai apgalvota – atrinkti kaitinimui atsparūs aliejai ir sviestai, kurie degant žvakei gebėtų išlaikyti savo funkcines savybes ir teigiamai veikti odą, sudėtyje panaudotas ir vitaminas E, kuris yra ne tik teigiamai odą veikianti medžiaga, bet ir puikus antioksidantas, papildomai saugantis produkte esančius natūralius aliejus. Taip pat labai atsargiai buvo atrenkami kvapai, kad sudėtyje nebūtų odą erzinančių kvapiųjų medžiagų dalelių. Indrė Urbanavičienė akcentuoja, kad šis produktas buvo kuriamas laikantis pagrindinių Driu Beauty, protingos kosmetikos, kūrimo principų ir reikalavimų.

Nuotrauka: Masažinės žvakės pristatymo vakarėlis

Magijos ir liaudies išminties persmelkto prekių ženklo SMELLS LIKE SPELLS kūrėjai Marius Bartkevičius ir Vilius Malinauskas į žvakę įliejo kerinčio pačiulių, ambros, vanilės, greipfrutų ir apelsinų žiedų kvapo, kuris, anot kūrėjų, gali padėti pritraukti laimę, džiaugsmą ir sėkmę ar net sukurti apsauginį šydą ne tik odai ir kūnui, bet ir plika akimi neregimam energetiniam žmogaus laukui. „Šiuolaikinės raganos neskraido ant šluotų, jos gyvena stilinguose apartamentuose ir dievina prabangą, - tokia kerėtoja slypi kiekviename iš mūsų. Masažinėje žvakėje 99 procentai sunkaus darbo ir nuolatinių ieškojimų bei profesionalios kosmetikos žinių, o 1 procentas - burtai, kurie padės sukurti savą paslaptingą ritualą, apsaugantį, maitinantį ir įkvepiantį tiek kūną, tiek sielą“, – sako SMELLS LIKE SPELLS kūrėjai Vilius Malinauskas ir Marius Bartkevičius.

 

Nuotrauka: Masažinė žvakė