Dienos horoskopas (lapkričio 13 d.)

2018-11-13 00:04:00  

Avinas

Šiandien atrodys, jog viską žinote, susidėliosite savo darbus (kaip niekad) pagal prioritetus. Tačiau, nepamirškite patobulinti darbų, kuriems vis nerasdavote laiko. Originaliai panaudodami savo patirtį, įgytas žinias ar požiūrį, pakelsite savo asmenybės kartelę: sustiprinsite savo autoritetą kolegų akyse ir užsitarnausite aplinkinių pagarbą.

Jautis

Rytas bus sunkesnis, nei įprastai. Bus sunku susikaupti. Pasimankštinkite bent 10 minučių. Popiet viskas keisis iš esmės, nes be jūsų visi, rodos, bus kaip be rankų. Tiesa, jums reikės ne tik savo pasiūlymus teikti, bet ir prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos, išklausyti įvairių naujienų ir per tai atnaujinti savo ryšius su partneriais.

Dvyniai

Ši diena lyg linksmieji kalneliai. Ryte klupsite ir kelsitės, tam kad popietę kitus išmokytumėte įveikti panašias situacijas. Be to, turėsite gerą progą patobulinti savo iškalbą ir tokiu būdu pasiekti reikalingų žmonių ausis. Venkite dviprasmiškos kūno kalbos ir gestų, nes galite likti nesuprasti. Tam, kad vadovai Jus išgirstų, pastebėtų ir įvertintų vertėtų savęs neribojant siūlyti naujoves ir idėjas.

Vėžys

Pirmoje dienos pusėje jums bus aktualu kitus kur nors nukreipti ar kuo nors su jais pasidalyti. Šiandien neliksite abejingi savo profesiniams polėkiams. Jais tinkamai naudositės pritaikydami originalius sprendimus ir namuose.

Liūtas

Ryte žinosite, su kuo norite susitikti ir ką iš jų sužinoti. Stenkitės įdėmiai klausytis, nes galite išgirsti puikių idėjų, kurių prireiks ateityje. Popiet stenkitės dirbti vieni, susikoncentravę,  susikurkite asmeninę erdvę, kurioje bus galimybė pritaikyti keletą netradicinių sprendimų. O jie veikiausiai kils iš būtinybės pertvarkyti savo kasdienę aplinką, norint įvesti naujas taisykles ar laužytis tas, kurios trukdo jums siekti savųjų tikslų.

Mergelė

Rytas žada produktyvią dieną. Šiandien iš karto griebsitės darbų, tačiau iki popietės labiau seksis tos veiklos, kurias tęsite ar baigsite, o ne pradėsite. Be to, jumyse liepsnos kūrybiškumo ir inovatyvumo dvasia, kurios net negalvokite užgesinti. Priešingai, raskite saviraiškos priemonių, padedančių jums parodyti savo unikalumą.

Rekomenduojama dėvėti/segėti ką nors smaragdo spalvos.

Svarstyklės

Iki popietės jus trauks namų ramybė ir visa tai, kas susiję su jūsų privačia erdve. Popietę džiaugsitės ir kitus džiuginsite originaliais sprendimais, idėjomis, kurias turbūt pasiskolinsite iš savo partnerių. Ir jei nelauksite, kol viską kiti padarys už jus, jūsų komandinės veiklos ir vieta komandoje bus iš esmės pakoreguota.

Skorpionas

Ryte mėgausitės tuo, kad kiti nebyliai vykdo jūsų prašymus ar net nurodymus, o vėliau leisite sau įvesti pertvarkas asmeninių ar bendrų finansų srityje namiškių ar įvykių šeimoje paskatinti. Tiesą sakant, jei tinkamai išgirsite artimųjų siūlymus ir reaguosite į juos, jūsų sprendimai ar veiksmai padės įvykdyti keletą permainų.

Šaulys

Šiandieną pradėsite rimtai nusiteikę įgyti tai, ką sumanėte, tačiau vėliau jūsų tikslai bus mažiau materialūs. Regis, ieškosite nuotykių ar neįprastų būdų išreikšti savo mintis. Be to, jūsų sprendimai, galvoje gimusios kūrybinės mintys, realizuotos idėjos ar suorganizuotos pramogos, keis kitų žmonių požiūrį į jus.

Ožiaragis

Diena bus išties šauni, net jei ne viskas bus matoma lyg ant delno. Todėl dieną pradėkite paprastomis priemonėmis kurdami aplink save džiaugsmą, o ją baikite išmindami kelius į kitų žmonių širdis ir įmindami jums seniai nerimą keliančias mįsles. Tokiu būdu užtikrinsite vidinę ramybę ir artimesnius ryšius.

Vandenis

Šiandieną pradėti bus lengviau esant komandos nariu, o ją tęsti, žvelgiant į dienos įvykius iš šalies. Be to, jūsų kasdienės veiklos, sveikatos stiprinimo, mitybos ir buities temas paskaninsite pikantiškais prieskoniais. O tam geriausiai padės jūsų neeiliniai gebėjimai, stebinantys kai ką iš aplinkinių.

Žuvys

Dienos pradžioje rūpės įtikti kitiems, dėl ko net turėsite visai konkretų planą. Popietę sugalvosite būdų pagerinti savo finansinę padėtį, jei nesnausite, o imsitės minti neįprastus takus savo profesiniame gyvenime. Jūsų originalumas gali kitiems būti akibrokštas, o jums – būdas susikurti sotesnį gyvenimą.