Dienos horoskopas (lapkričio 14 d.)

2018-11-14 00:55:00  

AVINAS

Šiandien jūsų mintys suksis apie įvairiausius dalykus, tik ne apie tai, kas iš tiesų jūsų laukia. Tik nepanikuokite dėl darbinių santykių, nes greičiausiai neteisingai interpretuosite vadovų ar kolegų pasisakymus. Laikykitės taisyklės: geriau devynis kartus pamatuok, o dešimtą kirpk.

JAUTIS

Jei turite reikalų, kuriems reikia finansinių išlaidų, bei jie susiję su teisiniais dalykais, pagaliau bus sutvarkyti, nors iki šiol juos atidėliodavote. Daugiau taip nebus, bet saugokitės pavydžių kolegų ar kaimynų.

DVYNIAI

Nuo šiandien svarbu būti atidiems, būtina įtempti protines ir fizines jėgas, kad paskubintumėte pozityvius pokyčius. Pasistenkite išlikti geros nuotaikos. Jūs turite teisę būti vertinamas, o jūsų nuomonės turėtų būti paisoma. Geros žinios finansų srityje: finansinės problemos pagaliau pradės spręstis.

VĖŽYS

Gausite svarbų vadovų nurodymą. Nepamirškite, kad turite teisę pareikšti ir savo nuomonę bei pastebėjimus. Laimė, prieštarauti vargu ar teks – pasikeitimai atitiks jūsų lūkesčius.

LIŪTAS

Šiandien gali atsiverti visiškai naujos finansinės galimybės. Iš pradžių naujoji situacija gali sukelti rimtų nesusipratimų šeimoje, bet galiausiai visi įsitikins realia būsima nauda. Laikini rūpesčiai atsipirks su kaupu ir reikalai eisis sklandžiai.

MERGELĖ

Nepanikuokite. Elkitės ramiai ir apgalvotai. Jei griebsitės reikalų karštakošiškai, naudos nesitikėkite, o nuostoliai bus ir piniginiai, ir psichologiniai. Gali atsinaujinti senokai užmegztos dalykinės pažintys. Laikykitės taisyklės: prieš ką nors sakant, dar kartą pagalvokite.

SVARSTYKLĖS

Nesutarimai darbe griauna ir asmeninį jūsų gyvenimą. Laimė, ši diena bus dosni įvairiausių gerų galimybių. Nepraleiskite progos išspręsti pačias didžiąsias problemas, gal net pakeisti darbą. Taip pat neatidėliokite ir vizito pas gydytoją.

SKORPIONAS

Šiandien pasistenkite išvengti nemalonių susitikimų. Nesijaudinkite, negalvokite apie mažareikšmius dalykus ir pagaliau pasakykite garsiai tai, apie ką ilgai galvojote. Galite nusivilti žmonėmis, kuriais iki šiol pasitikėjote.

ŠAULYS

Darbines užduotis stenkitės tvarkyti pamažu ir be nereikalingo triukšmo. Asmeniui, kuriam jūs neabejingas, prireiks jūsų pagalbos ir paramos, tad būkite pirmasis, kuris išties pagalbos ranką.

OŽIARAGIS

Turite marias laiko darbams nuveikti. Tačiau jėgų šią šiandien prireiks nemažai. Ir jei jūsų kelyje pasitaikys nemalonių situacijų, kelią skirtis gali tekti ir alkūnėmis… 

VANDENIS

Ši diena žada nemažai gerų sumanymų, liečiančių asmeninį gyvenimą. Nedelskite juos įgyvendinti. Tačiau nepervarkite, stenkitės išlaikyti pusiausvyrą tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe.

ŽUVYS

Visi jūsų sumanymai šiandien nueis šuniui ant uodegos. Ir tai yra tik jūsų vieno kaltė, nes veikėte ne laiku ir ne vietoje. Nemėginkite kitiems suversti atsakomybės! Geriau viską dar kartą apgalvokite, susidėliokite prioritetus ir imkitės darbo.