Savaitės horoskopas (kovo 20-26 d.)

2017-03-19 20:30:00  

Avinas

Jūsų akiratyje gali pasirodyti senas draugas arba ankstesnis meilės objektas. Asmeniniai santykiai gali pakrypti netikėta linkme. Nesusipratimus lems seksualinės problemos arba finansiniai įsipareigojimai.

Jautis

Tikėtinos prieštaringiausių jausmų peripetijos. Ši savaitė gali atgaivinti romantiškus santykius arba kaip tik padidinti įtampą, jeigu santykiai netvirti. Lengva įklimpti į iliuzijų voratinklį, patikėti tuo, kuo norisi tikėti.

Dvyniai

Aktyvus laikotarpis. Turbūt nekantriai lauksite žinios iš patinkančio asmens ar išvykusių artimųjų. Skubėsite, suksitės, kad spėtumėte nuveikti tai, ką užsibrėžėte. Tačiau liks vietos ir veidmainystei, demagogijai, nepasitenkinimui.

Vėžys

Dėl netinkamo vaikų auklėjimo, nepakankamo dėmesio šeiminėms pareigoms gali kilti konfliktų. Panašu, kad šią savaitę bus rastas kompromisas ir visas emocines spragas užpildys vaikų interesai bei mylimų žmonių šypsenos.

Liūtas

Beveik visą savaitę trūks pakantumo ir harmonijos namuose. Nesibaigiantys buitiniai rūpesčiai gadins nuotaiką. Abejosite ir meilės santykiais. Savaitės pabaigoje galima naujiena, kuri parodys, ar vienas jūsų spendimas išėjo į naudą.

Mergelė

Jums reikės draugiško patarimo, supratimo, arba jūsų dėmesio labiau nei paprastai reikalaus giminaičiai, draugai. Pasistenkite nesusipykti dėl smulkių nesutarimų, būkite draugiški, tolerantiški. Galima kelianti nerimą žinia iš toli.

Svarstyklės

Mėginsite spręsti buitines, pinigines problemas. Įvairūs smulkūs keblumai, būtinybė taupyti, vienaip ar kitaip save riboti neleis atsipalaiduoti. Šią savaitę galima įdomi naujiena, informacija iš toli.

Skorpionas

Būsite lengvai pažeidžiami visais atžvilgiais. Geriau neplanuokite svarbių susitikimų. Pasitvarkykite namuose, paeksperimentuokite virtuvėje - jauki aplinka, skanus maistas gerins nuotaiką.

Šaulys

Tikriausiai ši savaitė praeis be ypatingų įspūdžių, tačiau galite pasiklysti vidinių abejonių, painių jausmų labirinte. Galbūt kažką mėginsite išsiaiškinti su partneriu, tačiau vargu ar išgirsite teisybę. Neblogas metas kūrybiniam darbui.

Ožiaragis

Būtų gerai, kad vengtumėte nervingų situacijų ir leistumėte sau pasimėgauti ramybe ar užsiimti hobiu. Tikriausiai vakare neatsiginsite pažįstamų ir gerbėjų, norinčių su jumis pabendrauti. Tai ir džiugins, ir vargins.

Vandenis

Šią savaitę stokosite emocinės pusiausvyros, todėl galite išprovokuoti įtampą. Jei pažabosite nekantrumą, ambicijas ir būsite atlaidesni, vakarėjant santykius sureguliuosite. Dar daugiau - jus aplankys įkvėpimas, romantiškas polėkis.

Žuvys

Dėl gana nekasdienių rūpesčių būsite įsitempę. Galbūt teks dalyvauti svarbiame renginyje, pristatyme, sakyti kalbą ar pan. Kažkoks pokalbis, įvykis ar įvertinimas gali turėti įtakos jūsų ateičiai.