Mados namai WICKY pavasario-vasaros kolekciją įamžins Barselonoje

2016-04-06 08:46:00   Nuotraukos G. Žilinsko

 

Pavasaris, tai laikas kuomet ne tik gamta keičia spalvas –  jų vis dažniau norisi matyti ir savo spintoje. Tuo įsitikinusi ir praėjusiais metais debiutinę prabangios juodos kolekciją „NEW BLACK“ pristačiusi dizainerė, Viktorija Urbonavičiūtė-Rakauskienė. Šįkart naujoje drabužių linijoje visas spalvų amplua, o fotosesijos vieta – neeilinė. O kaip teigė pati kūrėja: „Šiltasis sezonas man visuomet asocijuojasi su ryškiais apdarais, noru eksperimentuoti bei neatsiejama atostogų dalimi, kelionėmis. Tad naujai kolekcijai įamžinti pasirinkau visuomet šiltą, saulėtą ir savito stiliaus vietą – Barseloną“.

Su visa komanda ir fotografu Gediminu Žilinsku išvykusi ir besidarbuojanti Viktorija prasitarė, ko bus galima tikėtis šį pavasarį.

„Priešingai ne praėjusiais metais, šįmet pasirinkti bus galima iš spalvingų, laisvalaikiui ar atostogoms skirtų modelių. Naujoje kolekcijoje dominuoja įdomūs kirpimai ir raštai. Drabužiuose vyrauja žydra, persikinė, kreminė, žalsva, dangaus mėlio spalvos. Modeliai, kaip ir dienos savaitėje, septyni. Todėl tikiu, jog kiekviena atras sau patį mylimiausią. Drabužių audiniai lengvi, labai kokybiški. Tokius apdarus ir į kelionę, ir į lagaminą susikrauti labai pravartu. Šiuos galėsite dėvėti tiek dieną, tiek pasipuošti šiltais vakarais. O kaip su jais atrodytumėte išvykusi - dabar ir badome perteikti“, - šypsojosi dizainerė.

Nuotrauka: G. Žilinsko

„Dirbame su visa puikia komanda, tad tikimės, kad rezultatas bus toks, kokio ir siekiame. Juk atostogos – tai saulė, nuotykiai, jūra. Nuotraukose stengiamės, jog tai atsispindėtų. O ir Barselona išskirtinė vieta, kuri tinkama vasaros malonumams parodyti. Jau visai greitai galėsite išvysti rezultatą. Galbūt tai padės laukti išsvajotų atostogų ir vasaros?“, - retoriškai klausė kūrėja.

Naująją  „Wicky“ pavasario-vasaros kolekciją iš arti apžiūrėti bus galima visai netrukus –  pristatymas vyks balandžio 20 dieną.

„Džiugu, jog taip greitai prabėgo metai. Rudens-žiemos modeliai su kuriais, beje, buvo galima išvysti ir kolekcijos veidu tapusią Agnę Jagelavičiūtę, buvo kur kas griežtesni, santūresni. Šioje kolekcijoje atvirkščiai: daugiau kritimo, lengvumo ir gaivos. Labai laukiu, kada galėsiu ją išvysti ir ant besišypsančių, atostogaujančių moterų“, - teigė V. Rakauskienė.

Nuotrauka: G. Žilinsko