Ką apie vyrą sako jo gimimo data

2017-01-24 20:40:00  

Numerologai tvirtina, kad kiekvieno žmogaus gimimo datoje slypi informacija apie tam tikrus to žmogaus charakterio bruožus. Smalsu, ką gimimo data sako apie tavo vaikiną, vyrą ar visai nesenai sutiktą simpatiją? Paskaičiuok: sudėk visus jo gimimo datos skaičius, tol, kol gausis vienas skaičius. Pavyzdžiui: 1+9+8+1+0+2+1+3=25=2+5=7

jo skaičius – 1

Vyrams, kurių skaičius 1, sunku sustoti ir išsirinkti tą vienintelę, su kuria jiems norėtųsi praleisti visą likusį gyvenimą. Tačiau jeigu jis jau pasirinko tave – tai padarys viską, kad šis ryšys būtų amžinas.

jo skaičius – 2

Šiems vyrams svarbus pastovumas, ramybė, namų jaukumas. Dažniausiai jaunystėje jie ir leidžia sau palakstyti, tačiau subrendę pradeda vertinti, kas yra šeima. Savo partnerėje labiausiai vertina racionalumą ir praktiškumą. Tai ištikimi ir patikimi partneriai, kuriais galima pasikliauti.

jo skaičius – 3

Skaičiaus 3 turėtojai, trykšta jaunatvišku maksimalizmu ir nemėgsta taisyklių, todėl kartais atrodo, kad yra nepasiruošę rimtiems santykiams ir šeimai. Vis dėlto toks požiūris nėra visiškai teisingas. Šie vyrai tiesiog ieško tokių pačių padykusių ir nutrūktgalviškų merginų, kaip ir jie. Suteik jam pakankamai šiek tiek daugiau laisvės, tačiau parodyk, kad iš paskos nebėgiosi, tai supratęs jis stengsis, kad santykiai būtų ilgalaikiai, bet tikrai nemonotoniški.

jo skaičius – 4

Jei tavo išrinktojo skaičius 4, žinok, jog jis uždaras ir labai prieraišus, vertina ir gerbia artimiausius žmones. Jausmai – jo variklis, todėl santykiams jis dažniausiai atsiduoda visu 100%. Tik neapsigauk ir nepagalvok, kad jis silpnas ir be tavęs gyventi negali: esant reikalui, sprendimus jis priima tvirtai ir greitai, dažniausiai nepalikdamas kelio atgal.

jo skaičius – 5

Santuoka – rimtas dalykas, todėl prieš žengdamas šį žingsnį jis norės kaip reikiant išsilakstyti. Prie altoriaus jį nuvesti gali tik ganėtinai rimta ir savo vertę žinanti mergina. Kitokios jam – tik trumpalaikiai žaidimai.

jo skaičius – 6

Tokie vyrai dažniausiai labai santūriai rodo savo jausmus, todėl gali atrodyti šalti arba net abejingi. Iš tiesų taip nėra: tiesiog atkreipk dėmesį į jo darbus, kurie viską pasako geriau, nei žodžiai.

jo skaičius – 7

Šie vyrai pasižymi ištikimybe, yra labai šilti ir kuria nuoširdžius santykius, rūpinimasi savo partnere. Su vyru-septintuku visa tai gali turėti, jei tik mokėsi santykiuose sukurti ramybės oazę, iš kurios jis nenorės pasitraukti. Už rūpestį jis atsilygins rūpesčiu, o į reikalavimus gali reaguoti labai paprastai: uždarys duris ir, greičiausiai, visam laikui.

jo skaičius – 8

Tai labai ambicingi ir ryžtingi vyrai, su kuriais gyventi tikrai nėra labai lengva. Ir vis dėlto, suradę savo moterį, jie padarys viską, kad praleistų su ja visą likusį gyvenimą, nepaisant santykiuose pasitaikančių kliūčių. Tik turėk omenyje, kad tapti tokio vyro išrinktąją gali toli gražu ne kiekviena.

jo skaičius - 9

Tokie vyrai visiškai atsiduoda aistringai meilei ir to paties tikisi iš savo antrosios pusės. Aistra – jų gyvenimo variklis ir ilgalaikių santykių garantas. Sugebėsi neįsileisti į jūsų santykius monotonijos – galėsi labai ilgai džiaugtis nuolatiniais jausmais.