2019-ųjų metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2019-01-01 10:00:00  

Ką šiems metams prognozuoja žvaigždės? Dėmesio:

Avinas

Šiemet Avinams bus labai svarbu dirbti kolektyve, pasidalyti darbus, pasitikėti žmonėmis esančiais ir dirbančiais greta, – nes taip kuriami nauji visaverčiai santykiai. Reiktų stengtis eiti į kompromisus ne tik darbinėse situacijose, bet ir asmeniniame gyvenime. Gausite tik duodami.

Jaunų žmonių gyvenime, po truputį keisis jų vertybės. Keisis ne vien šeimyninis statusas, keisis ir socialinė gerovė – kas nors taps mama ar viršininku, kai kam teks ypač sunkios pareigos. Visa tai reikia priimti kaip naują galimybę. Triukšmingų pasilinksminimų, šiais metais taip pat netrūks. Ypatingau smagu, jei ir Jūsų partneris tam pritars.

Moterų gyvenime balandį dominuos ne tik raudoni atspalviai, bet ir romantiški jausmai.

Jautis

Šie metai Jaučiams itin palankūs. Šiemet nutiks visa, kas gražiausia. Bus nemažai jaudinančių, sėkme paženklintų akimirkų, turėsite kuo džiaugtis, girtis, tik šiukštu neužmikite ant laurų.

Nauji žmonės, meilė ir aistra pakylės iki dangaus. Finansų srityje taip pat sėkmingi metai - laimėjimai loterijoje, palikimas ar pan.

Didysis drabų maratonas prasidės rugsėjį. Turėsite daug puikių progų sužibėti, gauti naujas pareigas arba rasti dar vieną pinigų šaltinį. Didieji norai pradės pildytis lapkritį.

Dvyniai

Atrodys, kad būtent šiais metais sėkmės gūsiai jus neš pirmyn. Šiais metais Jums bus lengva ne tik planuoti, bet ir įgyvendinti sumanymus, tačiau jiems reikės drąsos ir aktyvios veiklos. Tad netinginiaukite!

Labai tikėtina, kad šiemet santykiai ims nusistovėti, aistros – rimti. Vieniši Dvyniai praleis įspūdingą vasarą, kurios metun etrūks meilės ir romantiškų nuotykių. Tiems, kurie trokšta rimtesnių gyvenimo pokyčių, nebus lengva, nes šie metai palankesni avantiūroms, rizikingiems projektams, o ne kardinaliems pasikeitimams.

Vėžys 

2019-aisiais Vėžiukus trauks visai kitos gyvenimo sritys: nauji pomėgiai, nauja veikla. Gali būti, jog aplinkybės susiklostys taip, kad teks keisti daug ką: gal tai bus kitas darbas, gal hobis virs darbu arba atsiras veiklos, kuri pakeis jūsų finansinę situaciją.

Darbas kolektyve bus perspektyvesnis, nei dirbant vienumoje. Tad bendradarbiaukite su kolegomis, būkite mandagūs ir paslaugūs.

Santykiai bus stabilūs, gal tik pavasaris ir ruduo žada būti įvairesni, paslaptingesni, kupini jaudulio bei atgimusios meilės.

Aiškiai vertinkite savo jausmus, neįklimpkite į emocijas. Šiais metais būkite atviresni, daugiau laiko praleiskite su jums brangiais žmonėmis, stiprinkite ryšius su tais, nuo kurių pernelyg nutolote.

Liūtas

Ramybės. Jūsų karališkas ambicijas teks šiek tiek tramdyti, nes šie metai ir taip atneš pakankamai šėlsmo, todėl neverta visko padvigubinti. Gali būti, kad nesuvaldysite savyje slypinčios ugnies ir įnešite labai daug sumaišties į savo pačių ir artimųjų gyvenimą.

Tikėtina, kad jums pavyks suderinti savo kilnumą ir pagarbą aplinkiniams, – tai leis rūpintis tais, kuriems gyvenime šiek tiek pritrūko sėkmės. Sulauksite nemažai dėmesio, pataikavimų, meilikavimų bei pagyrų. Tai neturėtų jūsų stebinti ar skatinti didžiuotis savimi, juolab kad itin didelių aukštumų šiemet gal ir nepasieksite. Bet jūs mylėsite ir būsite mylimi. Kas gali būti geriau?

Mergelė

2019-ieji tai jūsų sėkmės ir šlovės metai! Pasinaudokite puikiomis galimybėmis ir ryškia gyvenimo vaivorykšte, kad pasiektumėte tas aukštumas, nuo kurių atsivers visiškai nauji toliai, nepraleiskite progų praplėsti akiratį. Galite tikėtis gero savo profesinės veiklos įvertinimo ar paaukštinimo, o kartu – ir padidėjusių pajamų.

Šie metai - puikūs metai, kai jus vertins, pripažins ir mylės. Staigmenų per visus metus netrūks, kaip ir kelionių, naujų pažinčių, draugų, pomėgių, knygų.

Turėdami tiek energijos, mintys bus skiriamos darbui ir socialinei padėčiai, tad meilei bei santykiams su antrąja puse laiko liks vis mažiau. Todėl viskas, kas susiję su jausmais, bus nustumta į šalį, perkelta ar atidėta palankesniems laikams. Tačiau jei nenorite prarasti santykių su mylimuoju, stenkitės tarpusavyje suderinti darbą ir meilę.

Svarstyklės

Įtampos aplinkoje liks mažiau – įsivyraus darna, harmonija ne tik namuose, bet ir darbinėje aplinkoje, tačiau asmeniniai poreikiai bus nustumti tolyn. Šiemet tai itin pajusite. Jau pavasarį pritrūksite dėmesio. Jums reikės įrodymų, kad esate mylimi ir reikalingi. Tiesa, nusivilti neteks, bet tai bus pamoka, kad siekdami aplinkos harmonijos turite derinti tai su savo vidiniais poreikiais.

Darbai klostysis palankiai, kartais su nedideliais trukdžiais, bet be ryškių pokyčių. Tik už atsakingą ilgametį darbą būsite įvertinti – jokiais novatoriškais pasiūlymais nesužavėsite. Tačiau tai kompensuos šilti, nuoširdūs, gerų emocijų dovanojantys tarpusavio santykiai. Tų santykių nebūtina slėpti, todėl nevenkite viešų renginių.

Skorpionas

Šie metai gali tapti tam tikro jūsų gyvenimo etapo pabaiga. Išryškės kelerių metų jūsų veiklos, pomėgių rezultatai. Vieniems tai bus tiesiog baigtas etapas, kiti pradės naują panašią gyvenimo viją: lydės tie patys dalykai, tik jie bus kitokios kokybės.

Šiemet bus labai svarbūs santykiai su tėvais, seneliais. Reikia rasti laiko ne tik pakalbėti apie praeitį, savas šaknis, bet ir pasirūpinti išsaugoti tuos prisiminimus, senas tradicijas, kartu kuriant ir naujas. Kadangi daugiausia dėmesio teks šeimai, jos ryšiams, darbas bus vertinamas tik kaip veikla, kuriai nereikia papildomų pastangų ar iniciatyvos.

Meilės reikalai klostysis stabiliai, jei bus paisoma tradicijų, taisyklių. Tačiau pabandžius paimti vairą į savo rankas viskas pradės byrėti. Atminkite: partnerystė vertinga tik tada, kai abu stovi ant to paties laiptelio.

Šaulys

Pasitikėti kitais bus sunku, teks imtis atsakomybės už save, šeimą, žmones, su kuriais bendraujate, dirbate. Tai metai, kai rūpinsitės visais kitais, bet ne savimi. Kita vertus, galbūt tie visi ir yra jūsų gyvenimas.

Kartu turite rasti laiko domėtis svetima kultūra, kitomis religijomis, gilintis į dvasines praktikas, mokytis – vien tam, kad kasdieniai rūpesčiai neįsuktų į nuobodžią, pilką rutiną.

Į jūsų gyvenimą ateis naujų žmonių, kurių autoritetas ir parama bus itin vertingi jums įgyvendinant naujus sumanymus. Tai bus tas pavyzdys, kuris vers tobulėti.

Jausmų srityje permainų mažoka: oficialūs santykiai tokie ir išliks, be audrų ir didelių pakilimų, o tie, kurie dar ieško poros, turės įdomių pažinčių, bet tai nebus ilgam.

Ožiaragis

Tiems, kurie žino, ko nori ir ką gali, viskas bus paprasta: reikės tik kryptingai eiti tikslo link. Sunkiau tiems, kurie linkę atsakomybę perkelti ant svetimų pečių, – jų svajonių išsipildymas nutols. Bet viską gali kompensuoti nauji ryšiai, pažintys, meilė. Šiais metais labai daug ką lems jūsų sugebėjimas bendrauti, išlaikyti ryšį su žmonėmis. Tai gali padėti pasiekti ir naujas erdves, tiek darbe, taip ir asmeninių santykių srityje.

Judėjimą gyvenime užtikrins kiti žmonės ir jų pagalba, todėl nepamirškite, kad komunikabilumas – jūsų sėkmės laidas. Meilei, naujiems santykiams ar santuokai tai palankus laikas.

Vandenis

Jūsų noras pažinti pasaulį, jį keisti, tobulinti ir viską pritaikyti esamam momentui vers judėti pirmyn. Jei turėsite puikią palaikymo komandą, viskas vyks greitai ir sėkmingai. Tačiau negalite spausti aplinkinių, nes sulauksite labai didelio pasipriešinimo tiek darbe, tiek namie.

Tolerancijos ir pakantumo prireiks bendraujant su tais, kurie nemato aiškaus ateities vaizdo, – juos teks pirmiausia sudominti ir tik tada tikėtis kartu keliauti pirmyn. Viskas, ką sumanysite, gali būti įgyvendinta, tik reikės veikti neatidėliojant.

Finansinė sėkmė ateis greičiausiai tik baigiantis metams. Aktyvumo prireiks darbuose, o jausmų fronte įsiviešpataus ramybė. Visko, ko trokštate, pasieksite, tačiau tai labiau tikėtina ateityje, ne šiais metais.

Žuvys 

Ateina metas jus išstumti į priekį ir užkrauti atsakomybę, prie kurios nesate pratę. Tai – išbandymų laikotarpis: turite būti geresni, tobulesni, nei esate iš tiesų. Šis etapas pareikalaus daug pastangų, didelės įtampos ir nemažai sveikatos.

Tačiau iš tiesų jūs galite daugiau – tai ir įrodysite šiais metais. Kartu įkopsite į naujas aukštumas, sulauksite finansinės sėkmės.

Jūsų laukia tobulėjimo visomis prasmėmis metai. Ilgalaikiai santykiai gali atvėsti, pajusite, jog tolstate vienas nuo kito. Tai laikina – vasara viską sugrąžins į savo vietas. Vienišiems trūks laiko romantikai, pasimatymams ir žaidimams, tačiau bus proga sutikti kaip tik tą žmogų, kurio reikia, kuris jus supras.