5 grožio gudrybės su alyvuogių aliejumi

2017-03-28 15:00:00   (Elvija Vyšniauskaitė)

Alyvuogių aliejus padeda išlaikyti gražias kūno linijas, kadangi jis turi savybių, kurios palengvina maisto virškinimą bei užkerta kelią kenksmingų riebalų ir angliavandenių įsisavinimui.

Dažnai girdime, kiek daug puikių savybių turi alyvuogių aliejus, koks naudingas jis gali būti mūsų sveikatai. O dabar sužinosite, kad alyvuogių aliejus yra puikus ingredientas grožio procedūroms.

Alyvuogių aliejus padeda išlaikyti gražias kūno linijas.

Žinoma, kad alyvuogių aliejus yra dalis garsiosios Viduržemio jūros dietos. Įtraukite į savo mitybą šaukštą alyvuogių aliejaus, laikui bėgant pamatysite, kad jūsų linijos tapo dailesnės, taip pat alyvuogių aliejus turi savybių, kurios palengvina maisto virškinimą, užkerta kelią kenksmingų medžiagų įsisavinimui.

Alyvuogių aliejus blizgiems ir sveikiems plaukams.

Viena iš didžiausių problemų yra sausi ir pažeisti plaukai. Norėdami padėti savo plaukams, kartą per savaitę naudokite plaukų kaukę su alyvuogių aliejumi. Įvyniokite plaukus į rankšluostį ir palaikykite. Geriausia plaukus išplauti tik kitą dieną.

Alyvuogių aliejus – nepriekaištinga priemonė odai.

Užtenka kelių lašelių ir jūsų veido oda bus švytinti. Alyvuogių aliejus puikiai drėkina odą.
Jis padės ir pleiskanojančiai kūno odai. Svarbu jį naudoti saikingai ir reguliariai.

Alyvuogių aliejus – puiki valymo priemonė.

Naudokite alyvuogių aliejų kaip veido valiklį. Jis puikiai tiks nuvalyti makiažui. Laikui bėgant pamatysi puikius rezultatus. Jūsų oda taps švytinti.

Pasinaudokite juo!