Dienos horoskopas. Rugsėjo 10

2018-09-10 01:00:00  

Avinas. Su Jumis nelengva. Jūsų nuotaika keičiasi staigiai, kartais krokodilo ašaros rieda net iš džiaugsmo, kartais supykstate kone šiaip sau, o Jūsų galvoje - tikra betvarkė.

Jautis. Jums be galo reikia meilės... Atsiverkite ir ji ateis.

Dvyniai. Šiandien suprasite, kad tobuli santykiai tie, kuriuose nors ir visišai "batai", Jūs žiūrite į žmogų ir suprantate, kad nieko kito šalia matyti nenorite.

Vėžys. Jūs mylite tuos, kurie prasikaltę moka atitinkamai elgtis: rašyti, skambinti 100 kartų per valandą. O aplink tokie, kad patys įžeis ir dar nosį užries.

Liūtas. Jums viskas nusibodo. Norisi užsidaryti vienam kambaryje. Įsijungti muziką pilnu garsu. Atsigulti ant grindų ir laukti. Laukti, kol viskas pasibaigs.

Mergelė. Gražus veidukas, liaunas kūnas, šiltas vidus, bet charakteris - ogogo. Tie, kurie nori prisiliesti - bijo apsideginti.

Svarstyklės. Šalia bus mylimas žmogus. Priimkite ir įsileiskite meilę į savo širdį.

Skorpionas. Žvaigždės nesupranta: kodėl Jūs bijote įžeisti, o Jus visi įžeidinėja?.. Gal jau pats laikas peržvelgti pozicijas savo gyvenime, griebti ginklus ir pastatyt blogiukus prie sienelės???

Šaulys. Artimiausiomis dienomis keisis Jūsų likimas... Nuo Jūsų sprendimų priklausys į gerą, ar į blogą pusę. Pasiklauskite artimųjų nuomonės.

Ožiaragis. Bučiuokit, bučiuokit, karštai bučiuokit. Juk tai - nuostabu.

Vandenis. Jūs turite išmokti, kad santykius reikia kurti su žmogumi, kuriam Jūs visada būsite Nr. 1

Žuvys. Laimė jau už kampo. Eikite drąsiai!