Dienos horoskopas. Gruodžio 6 d.

2018-12-06 00:50:00  

Avinas. Jūsų laukia siurprizas. Tad būkite nusiteikę linksmai ir įspūdingai dienai.

Jautis. Jūs prisiminkite kas buvo prieš metus ir palyginkite su dabartimi. Su kiek žmonių Jūs nebebendraujate, nors jie prisiekinėjo visada likti šalia? Jie jau nebeskambina, neberašo, jų gyvenimuose dabar jau yra svarbesnių žmonių. Ir Jūs pamiškite juos ir paleiskite. Bet nepamirškite tų, kas dar vis su Jumis, kas tiki į Jus kas benutiktų.

Dvyniai. Jums norėsis išnykti, kad Jūsų pasiilgtų, kad kitiems Jūsų truktų. Norėsis grįžti nebent ten, kur Jūsų laukia. Norėsis nubusti nebent su tuo, kas Jus myli.

Vėžys. Žmogus, kuris Jūsų išsižadėjo ar Jus įskaudino šiandien tiesiog degs nuo kaltės jausmo ir supras, koks kvailas buvo, kad taip pasielgė. Juk tai gerai!

Liūtas. Jūs šypsositės, nors yra labai sunku. Juoksitės, nors norėsis verkti.

Mergelė. Šiandien net didžiausiame barnyje Jums bus pasakyta, kad esate labai mylimi ir reikalingi. Pats laikas pereiti į kitą santykių etapą.

Svarstyklės. Kada gi Jūs išmoksite, kad kaip šauksi, taip atsilieps?

Skorpionas. Jums norėsis kad telefono ekrane, kad rėmelyje ant stalo, kad kompiuterio darbalaukyje, kad labanakt ir labas rytas, myliu, pasiilgau, kad kinas, parkas, pasivaikščiojimai, kad gėlės, atvirutės, dovanėlės, siurprizai, kad visa susikibus už rankų, kad džiaugsmo ašaros... Labai labai norėsis.

Šaulys. Jums prisipažins, kad Jūsų pasiilgo ir tai bus labai svarbi informacija.

Ožiaragis. Taip, Jūs šypsositės nor ašaros tekės. Jus palaužti sunku. Trenksite durimis, bet sugrįšite. Daug svajosite.

Vandenis. Jums bus labai sunku priimti sprendimą - sveikas protas sakys vieną, o širdis - kitką.

Žuvys. Nesigręžiokite atgalios. Žmonės, kuriems Jūs esate iš tiesų svarbūs pasivys Jus.