Tegyvuoja neplauti plaukai!

2017-01-22 12:04:59   Audinga Satkūnaitė (smtp.ladiestalks.com)

Mes pateiksime keletą priežasčių, kodėl reiktų nustoti galvoti, jog plaukai turi būti švarutėliai bei plaunami kiekvieną dieną.

1. Sunkiau tvarkyti plaukus

Stilistai rekomenduoja, jog prieš modeliuojant plaukus jie turėtų būti neplauti vieną ar dvi dienas. Išplautus plaukus nėra lengva kontroliuoti – jie būna per sausi, nors yra švarūs ir spindintys. Sunku yra todėl, jog jie slysta ir juos sunku susegti. Kai plaukai būna tobulai švarūs, sukurti aukštai pakeltą šukuoseną beveik neįmanoma netgi profesionalui. Kitą kartą, kai ruošitės eiti į ypatingą renginį ir norėsite pasidaryti išskirtinę šukuoseną, nesiplaukite prieš tai galvos.

2. Reiks dažniau dažyti plaukus

Moterys, kurios dažo plaukus, žino, jog nuo kasdienio galvos trinkimo jūsų plaukai taps vis mažiau ryškūs. Taigi kuo labiau jūsų plaukai taps blyškesni, tuo dažniau juos reiks dažyti. Pataupykite savo laiką ir pinigus – jei jūsų plaukai dažyti, plaukite juos maždaug tris kartus per savaitę. Nusipirkite šampūną ir kondicionierių, kurie tiktų dažytiems ir pažeistiems plaukams.

3. Nesveika

Teisingai! Plauti plaukus kiekvieną dieną yra nesveika. Net jei naudojate geriausią šampūną ir kondicionierių, niekada negalite žinoti, kokios kokybės vandeniu jūs trenkate galvą. Vandenyje esantis chloras gali pakenkti ne tik jūsų plaukams, bet ir galvos odai. Besaikis plovimas džiovina jūsų odą ir plaukus, o dėl to gali atsirasti pleiskanų.

4. Reikalauja nemažai laiko

Išplauti trumpus plaukus nereikia daug laiko. Tačiau jog išplautumėte ilgus, tikrai prireiks nemažai laiko. Nesvarbu, ar jūsų plaukai trumpi ar ilgi, po plovimo savo laiką reiks skirti plaukų džiovinimui. Pripažinkite, jog tą laiką galite skirti daug svarbesniems ir įdomesniems dalykams: treniruotei, skaitymui, valgio gaminimui ar tiesiog apsipirkinėjimui.

Ar žinojote, kad yra kitas pasirinkimas toms, kurios nori pakeisti savo įprotį galvą plauti kiekvieną dieną, tačiau net negali pagalvoti apie tai, jog praleis bent vieną dieną su neplauta galva? Mes rekomenduojame sausą plaukų trinkimą. Jis yra mažiau kenksmingas, taip pat sausi šampūnai padės jums taupyti laiko, rezultatu tikrai nenusivilsite.