10 makiažo triukų, kuriuos turėtų žinoti kiekviena moteris

2017-01-18 15:04:59   Rugilė Merkevičiūtė, red. Birutė Šarkanaitė

Mes visos bent retkarčiais naudojame makiažą, bet ar dažymosi technika duoda pačius geriausius rezultatus? Pateikiame kelis Kimberly Soane, „Bobbi Brown“ meno direktorės, paprastus patarimus, kad įsitikintumėte, jog viską, nuo makiažo pagrindo iki blakstienų tušo, naudojate teisingai.

MASKUOKLIS

Niekada nenaudokite concealer pieštuko kaip akių šešėlių pagrindo, nes akių makiažas subėgs į raukšleles.

MAKIAŽO PAGRINDAS

Kreminę pudrą ant veido tepkite pirštais tada, kai norite lengvo ir skaidraus pagrindo, tačiau, jei norite labiau maskuojančio, nuo vidutinio iki labai stipraus pagrindo, naudokite teptuką.

KOMPAKTINĖ PUDRA

Pudrą visada pradėkite tepti ten, kur veidas labiausiai blizga, tai dažniausiai yra T zona, o kitur užteks labai lengvo sluoksnio.

KOSMETINĖ BRONZA

Kosmetinę bronzą turėtumėte tepti ant veido, kaklo ir krūtinės, kad išlygintumėte odos toną. Šiek tiek atsitraukdama nuo veidrodžio, įsitikinkite, kad viskas yra tos pačios spalvos.

SKAISTALAI

Kai naudojate skaistalus, pirma nusišypsokite, o tada pradėkite juos tepti ant skruostų, paskirstykite skaistalus įstrižai, link ausies viršaus, tada link žandikaulio linijos.

ANTAKIAI

Visada, kad ir ką naudojate paryškinti antakius, pieštuką, šešėlius ar žele, naudokite juos daugiau viršutinei antakių daliai, kad kilsteltumėte veidą.

LŪPDAŽIS

Jums reikia įsitikinti, kad lūpdažis nėra per daug susikaupęs ant taip vadinamo Kupidono lanko (lūpų viršaus) ir yra tolygiai paskirstytas į kraštelius. Dažniausiai moterys didžiausią spaudimą naudoja lūpų viršuje, tačiau visame lūpų plote dažus reikia spausti taip pat.

AKIŲ ŠEŠĖLIAI

Visada pradėkite nuo šešėlio pagrindo, kuris neturi jokio blizgesio ir atitinka šviesiausią jūsų veido odos toną. Ištepkite juo visą voką iki pat antakio. Šį šešėlį reikėtų naudoti, kad lengviau paskirstytumėte tamsesnius šešėlius ir jie būtų tolygiai ištepti.

AKIŲ KONTŪRO PIEŠTUKAS

Vietoj to, kad žiūrėtumėte tiesiai į veidrodį, pasistenkite jį prikišti kuo arčiau smakro ir žvelgti į jį iš viršaus. Kol tepate dažus, geriau žiūrėkite žemyn. Pradėkite vidiniame kamputyje ir pasistenkite nubrėžti liniją iki galo.

AKIŲ TUŠAS

Kol dažotės tušu, jums nereikia judėti labai lengvai ir greitai. Vietoj to, geriau pradėkite nuo blakstienų šaknų ir, kildamos į viršų, judinkite šepetėlį zigzagu.