10 stiliaus detalių, kurių moterys turėtų atsikratyti

2016-01-26 13:41:00   Audinga Satkūnaitė, red.Birutė Šarkanaitė (wmnlife.com)

Mada domisi tiek vyrai, tiek moterys. Vyrai niekada nelieka abejingi tam, ką dėvi moterys. Jiems veikiausiai patiks aukštakulnius bei  klasikę suknelę dėvinti moteris, pasidabinusi neutralių spalvų makiažu. Todėl yra keletas moters aprangos akcentų, kurių vyrai tikrai nemėgsta.

Kelios moters aprangos detalės itin erzina vyrus – pateikiame 10 iš jų.

1. Kelnės su aukštu liemeniu

Drabužiai aukštu liemeniu grįžo į madą. Dabar aukštu liemeniu galima įsigyti ne tik kelnių, bet ir šortų, džinsų. Tokio tipo drabužiai buvo madingi 80-aisiais ir 90-aisiais. Mūvėdamos kelnes aukštu liemeniu galite pasilenkti ar atsisėsti, nesijaudindamos, jog kas nors pamatys jūsų apatinius. Prie jų lengva priderinti palaidines, užsagstomus megztinius, sportinius marškinėlius. Vienintelis minusas yra tas, kad vyrai nemano, jog moterys, dėvinčios kelnes su aukštu liemeniu, atrodo žavingai.

2. Retro stiliaus bikinis

Retro  stiliaus maudymosi kostiumėliai gali būti skirtingi. Kai kurie yra elegantiški ir unikalūs. Vieninteliai retro stiliaus bikiniai, kurių reiktų vengti, yra tie, kurių apatinė dalis - paaukštintu liemeniu - supanašėja su senamadiškomis kelnaitėmis. Jei norite kažką paslėpti, tuomet vietoj retro stiliaus bikinio vilkėkite tokius bikinius, kurių kelnaitės būtų su trumpu liemeniu arba tankini tipo maudymosi kostiumėlius. Tai bikinis, kuris paslepia pilvuko sritį, patikimai prilaiko krūtinę, atrodo kaip vientisas, tik yra daug patogesnis. 

3. Basutės su platforma

Sunku pasipriešinti norui nusipirkti basutes su platforma. Jos yra patogios ir daug stabilesnės nei kiti aukštakulniai. Jas galima dėvėti beveik prie visko – suknelės, sijono, džinsų ir šortų. Jūs su jomis atrodote aukštesnės bei galite jas avėti ilgas valandas. Tačiau vyrai mano, jog šio tipo apavas atrodo ne taip patraukliai kaip kiti aukštakulniai.

4. Drabužiai be petnešėlių

Jei jūs gyvenate šiltoje šalyje ar tiesiog planuojate važiuoti į egzotinę šalį, kur galėtumėte praleisti savo atostogas prie vandens, tuomet palaidinė, suknelė ar marškinėliai be petnešėlių tiks kuo puikiausiai. Vyrams toks drabužis nepatinka tada, kai moterys nuolat tampo jį į viršų. Norėdama įsigyti drabužį be petnešėlių pirmiausiai įsitikinkite, kad jis jums puikiai tinka ir nereikės jo nuolat tampyti į viršų.

5. Per daug puošnus lūpdažis

Ryškus bei per daug puošnus makiažas tinka ne visoms moterims. Visada geriau rinktis neutralias spalvas. Labai lengva padaryti klaidą, jei pasirinksite ryškų lūpdažį. Be to, ryškaus lūpdažio pėdsakus galima pastebėti visur: ant stalo įrankių, vyro taurės, servetėlės ir t.t.

6. Dirbtiniai nagai

Akriliniai nagai visada atrodo neskoningai. Kuo ilgesni nagai, tuo juokingiau jie atrodo aplinkiniams. Pavyzdžiui, jūs niekada nepamatysite karališkosios šeimos narių su dirbtiniais nagais, nes jie asocijuojasi su beskonybe. Užuot atrodžiusios moteriškai, jūs atrodote agresyviai bei pavojingai.

7. Peplum tipo suknelės

Peplum tipo suknelėms būdingos aplink klubus ir taliją esančos klostės. Dauguma moterų mėgsta šį stilių, nes mano, kad su peplum tipo suknele jų talija atrodo vizualiai lieknesnė, o kūnas – gundančiai.

8. Plačios kelnės

Ne viską, ką matote mados žurnaluose, būtina pirkti bei dėvėti. Vienas iš tokių pirkinių - haremo tipo kelnės. Jos pasižymi labai specifine forma ir atrodo itin egzotiškai, dauguma jų dekoruotos rytietiškais raštais. Tačiau problema ta, jog su šio tipo kelnėmis moterys atrodo žemesnės bei stambesnės. Haremo tipo kelnės puikiai tinka tuomet, jei visą dieną planuojate praleisti namuose ir ilsėtis. Tačiau venkite jas dėvėti viešumoje.

9. Ugg tipo batai

Patogumą vertina dauguma mūsų.  O ar gali būti kas nors patogiau nei ugg tipo batai? Tai tokia avalynė, su kuria visada jausitės patogiai. Tačiau su jais net ir mažo dydžio kojos atrodys didžiulės, o taip vizualiai padidinta pėda vyrams neatrodo seksuali ar patraukli. Žinoma, jūs galite įsigyti šių batų porą ir juos retkarčiais avėti, tačiau jūsų vyrai to matyti nenorėtų.

10. Kombinezonas

Kombinezonai egzistuoja jau seniai, tačiau juos dažniausiai vilkėdavo vaikai. Šio tipo drabužį vis dažniau vilki ir moterys. Ar su juo atrodote patraukli vyrams? Deja, ne. Jei turite kombinezoną savo spintoje, turėkite, tačiau dėvėkite jį namuose, per pikniką, paplūdimyje. Niekada nedėvėkite kombinezonų šalia vyrų – jie to neįvertins.