Horoskopas ateinančiai savaitei (lapkričio 19-25 dienoms)

2018-11-18 15:00:00  

Avinas

Nors atrodys, kad tinkamiausias sprendimas nuo pat pirmadienio ryto maksimaliom pajėgom kibti į darbus - nedarykite to. Įsibegėti prireiks laiko ir galite perdegti. Apkrovas didinkite palaipsniui. Šią savaitę beveik bet kokiu klausimu galite tikėtis ir pasitikėti artimų draugų parama. Savaitgalį galimai palakstysite po parduotuves, tvarkysite namus. Penktadienį išnaudokite svarbiems pokalbiams.

Patartina dėvėti daugiau geltonos spalvos šią savaitę.

JAUTIS

Visą savaitę neduos atsikvėpti svetimi rūpesčiai: draugų bėdos, artimų žmonių tarpusavio kivirčai ar nesusikalbėjimas, kolegų ginčai, kuriuose būsite kviečiamas tarpininkauti ir t.t. Pasistenkite atsiriboti nuo visko, kas vyksta, galvokite apie kitus ir jų problemas kuo mažiau, nes tai gali paveikti ir Jus pačius. O iš tiesų, nebus nieko tokio rimto, kad jau kitą savaitę nebūtumėte pamiršę.

Patartina nueiti į galvos masažą ar bent jau kasdien patiems pasimasažuoti galvą.

Dvyniai

Galite pakliūti į avantiūrą, nuo kurios pasistenkite laikytis kuo didesni atstumu. Atsisakykite bet kokių įtartinesnių pasiūlymų. Apskritai tai įkvėpimo savaitė, kuri bus ypač sėkminga menininkams ar kūrybininkams. Pasistenkite savo energiją sukoncentruoti būtent į kūrybą, kas bebūtumėte. Galite atrasti naują save.

Patartina savaitgalį paskaityti, pabūti vieniems, pamedituoti.

Vėžys

Ateinančios septynios dienos bus kupinos geros nuotaikos. Vienok, dirbti seksis sunkiai, nes norėsis skraidyti ant sparnų, veikti ką nors nutrūktgalviško ir daug šposauti. Antroje savaitės pusėje kiek aprimsite ir pasivysite su darbais. Tiesa, namiškiai gali kelti rūpesčių ir kiek pristabdyti Jus. Pasistenkite nekreipti dėmesio.

Patartina kasdien suvalgyti po šaukštą medaus.

Liūtas

Ši savaitė primins amerikietiškus kalnelius - viskas bus permaininga, nieko stabilaus. Tad neverta nei per daug liūdėti, kai kažkas nepavyks, nei užriesti nosį eant sėkmei. Viskas gali bemat pasikeisti. Pataiama neužsiimti ilgalaikiais dalykais. Ryte pradėtus darbus pabaikite iki vakaro. Nieko nepalikinėkite kitai dienai.

Patariame visada su savimi turėti ką nors auksinio.

Mergelė

Ateinančios septynos dienos, tai laikas įgyvendinti savo slapčiausius planus ar karščiausius troškimus. Deja ne viskas eisis taip, kaip jums norėtųsi, bet esminiai norai turėtų išsipildyti. Neskubinkite įvykių pirmoje savaitės pusėje, raskite laiko gerai apsvarstyti visas aplinkybes. Pasitikėkite savimi - patarėjų šįkart jums nereikia. 

Patartina nesivelti į jokius konfliktus, nes nukentėsite net būdami teisūs.

Svarstyklės

Darbinga nuotaika vyraus tik pirmoje savaitės pusėje. Tad kiek nusidirbsite, tiek ir turėsite. Antroje savaitės pusėje nebebūsite reiklūs nei sau, nei kitiems. Svajosite apie pramogas, poilsį ar laiką su artimaisiais. Savaitgalį galimi konfliktai šeimoje, tačiau jeigu gebėsite eiti į kompromisus - viso to išvengsite.

Patartina šią savaitę daugiau rašyti ranka ir naudoti mėlyną turšinuką. Tai pritrauks sėkmę.

Skorpionas

Apsišarvokite ištverme ir racionalumu. Būtent šios dvi savybės šią savaitę gali pritraukti sėkmę. Kritinės dienos - pirmadienis ir antradienis. Jeigu sugebėsite išlaikyti protą šaltu ir nervus tvirtais - toliaus viskas eisis kaip iš pypkės.Savaitgalį atsipalaiduokite ir gerai pailsėkite.

Patartina nedevėti geltonos ar jos atspalvių.

Šaulys

Šios savaitės devizas: "Kas nerizikuoja, tas negeria šampano". Rizikuokiet. Ir svarbiau bus netgi ne galutinis rezultatas ar pasiekimai, o būtent tai, kad išdrįstate ir kokiomis nuotaikomis gyvenate. Tačiau pats nesigirkite - kam reikės, tas pastebės. Mažiau ginčykitės su vadovybe ir turėsite galimybę sėkmei karjeroje.

Patartina savaitgalį turėti planą B.

Ožiaragis

Gera savaitė. Būsite kupini kūrybinės energijos, patirsite daug teigiamų emocijų. Savaitės pradžioje rimtų darbų neplanuokite. Antroje savaitės pusėje derėtų būti atidesniems - rizikuojate pražiopsoti įdomią idėją ar nesusikalbėti su perspektyviu verslo partneriu ar padėti galinčiu žmogumi. 

Patartina pakeisti šukuoseną.

Vandenis

Savaitės pradžia bus ganėtinai nuobodi. Smulkūs darbeliai, mažos problemytės pareikalaus nemažai laiko ir energijos. Ką tik galėsite - ignoruokite. Labai tikėtina, kad viskas susitvarkys savaiime ir dar geriau nei tuo atveju, jeigu vadžias į rankas būtumėte paėme Jūs. Nebijokite jeigu situacijas atrodys nekontroliuojama. Tiesa, asmeninis gyvenimas gali pareikalauti daugiau dėmesio. Verčiau šia linkme ir nukreipkite savo energiją, mintis ir veiksmus.

Patartina vartoti mažiau kofeino.

Žuvys

Galimi nelaukti rūpesčiai dėl verslo ar tarnybos reikalų - ieškokite kompromiso. Apgalvokite kiekvieną žodį - anaiptol ne visada jūsų pozicija patiks bendradarbiams ar valdžiai.  Nuo penktadienio - geras metas kelionėms: tiek dalykinėms, tiek pramoginėms. Neatidėkite suplanuotų pramogų, net jei jums rodosi, kad aplinkybės tam nepalankios.

Patartina gerti daugiau vandens.