5 priežastys, kodėl blakstienos sulimpa ir pasidengia gumulėliais

2017-03-27 15:11:11   Kristina Gruzdevaitė (ladiestalks.com)

Yra keli niuansai, kuriuos jums reikėtų atsiminti, kuomet naudojatės tušu. Dėl nesėkmių, jį naudojant nederėtų kaltinti gamintojų, nes kartais netgi prestižinių prekių ženklų tušai sulimpa į gabalėlius ir tai visiškai nepriklauso nuo produkto kokybės. Mes išskyrėme kelias didžiausias moterų klaidas, kurias jos daro kai naudojasi tušu.

1. Paliekate šepetėlį ištrauktą

Jei dengiate blakstienas dviem sluoksniais tušo, darykite tai išmintingai. Laikykite tušo šepetėlį sandariai uždarytą. Juk nenorėtumėte, kad pora minučių negrįžtamai sugadintų jūsų naująjį tušą - būtent tiek laiko pakanka, kad oras patektų į tušo buteliuką ir sugadintų produktą, kuomet jį laikote neužsuktą.

2. „Pumpuojate“ šepetėlį

Turbūt bandėte šluotelę įkišti į buteliuką kuo giliau ir ištraukti kuo daugiau tušo? Ir tai kartojote kelis kartus. Tai yra didžiausia klaida. Kuo dažniau ir intensyviau pumpuojate šepetėlį, tuo daugiau oro į buteliuką patenka. Dėl to tušas greičiau džiūsta, virsta klampia mase ir formuoja gumulėlius ant jūsų blakstienų.

3. Pasenęs tušas

Visi blakstienų tušai yra skirtingi. Vieni didina jų apimtį, kiti ilgina, o treti turi vandeniui atsparią formulę. Nenuostabu jei savo kosmetinėje turite porą skirtingo tipo tušų, tačiau prieš juos naudojant būtina atidžiai patikrinti ar tušo galiojimo laikas nepasibaigęs. Ar tikrai pamenate kada įsigijote savo tušą ir kaip ilgai jau juo naudojatės? Turėtumėte gerai pamąstyti ir išmesti savo senąjį tušą, nes būtent jis gali būti nuolatinių gumulėlių susidarymo ant jūsų blakstienų priežastis.

4. Besaikis tušo naudojimas

Vienas tušo sluoksnis jūsų blakstienas paryškina, jos atrodo natūraliai ir tvarkingai. Būna svarbių dienų ir progų, kuomet norite, kad jūsų blakstienos atrodytų storos ir tankios. Atminkite vieną: kuo daugiau tušo sluoksnių tepate, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų blakstienos pasidengs gumulėliais ir sulips. Rekomenduojame blakstienas padengti dviem sluoksniais tušo.

5. Nekantrumas ir laiko trūkumas

Niekada netepkite antro sluoksnio tušo, jei pirmasis dar nėra pakankamai sausas. Būkite kantri, šiek tiek palaukite ir leiskite pirmajam sluoksniui išdžiūti. Tik tada padenkite antruoju ir nepamirškite blakstienų atskirti šepetėliu jas lengvai iššukuodama. Jis turėtų slysti tolygiai ir neprilipti prie blakstienų.


Galbūt žinote ir kitų priežasčių, dėl ko blakstienos galėtų sulipti ir pasidengti gumulėliais? Papasakokite ir mums apie tai!