20 triukų, ženkliai paspartinsiančių gražinimasi

2017-01-22 15:00:00   Julija Reklaitytė (dailymakeover.com)

Kad ir kaip moterys mėgtų ruoštis ir puoštis, tai visgi suėda nemažai laiko tiek rytais, tiek vakarais, o mums, dvidešimt pirmo amžiaus merginoms, juk svarbi kiekviena sekundė. Štai kodėl vertingas tampa net menkiausias patarimas, kaip paspartinti kasdienius grožio ritualus ir sutaupyti marias laiko prie veidrodžio. Juk tikrai žinome, kaip jį maloniau/vertingiau išnaudoti... kad ir miegodamos.

1. Apvyniojus nagų lako kamštelį gumyte (gumine), šis pasidaro ženkliai lengviau atsukamas.
2. Plaukų tiesintuvas tinka palyginti marškinių apykakles bei rankoves.
3. Ne bėda, jei pasibaigė skutimosi putos. Plaukų kondicionierius taip pat suminkštins plaukelius ir paruoš juos skutimui.
4. Jei esi linkusi vėluoti rytais, pabandyk susikurti muzikos grojaraštį, kurio trukmė – lygiai tokia, kiek laiko turi ryte susiruošti, kad nevėluotum. Mes sau iššūkį žengti pro duris užgrojus paskutiniajai dainai.
5. Plaukų smeigtukai gali būti puikūs pagalbininkai bandant išspausti iš tūbelės prausiklių, kremų ar želės likučius.
6. Nagų laku nulakuoti plaukų smeigtukai gali būti greitas, patikimas ir įdomus plaukų aksesuaras. O jiems pasigaminti neišleisi pinigų – juk viską jau turi namie.
7. Rudasis cukrus, alyvuogių aliejus, medus – viskas, ko reikia tobulam sutrūkinėjusių lūpų šveitikliui.
8. Antiperspirantas gali apsaugoti pėdas nuo batų nutrinimų bei puslelių. Pamėgint patepti būtent ten, kur batas trina pėdą.
9. Sulūžusį lūpdažį pataisyti galima. Iš pradžių žiebtuvėliu pašildyk tą dalį, kuri liko tubelėje, tada prispausk nulūžusią dalį ir pašildyk vėl. Įdėk į šaldytuvą, palaikyk penkiolika minučių... Ir štai, lūpų dažai sveiki, tarsi nieko nė nebūtų nutikę. ;)
10. Papurkšk plaukų šepetį savo mėgstamiausiais kvepalais. Tavo garbanos skleis švelnų, subtilų, bet dievišką kvapą.

Nuotrauka: www.sxc.hu

11. Pasibaigusios žvakės indas gali būti panaudotas kaip makiažo šepetėlių laikiklis.
12. Skubi, o nagai džiūna ilgai? Įmerk ką tik nulakuotus nagus į ledinį vandenį, palaikyk kelias minutes.
13. Jei nenori susitepti vokų blakstienų tušu, dažydamasi pridenk juos banko, bibliotekos ar kita panašia kortele.
14. Limonado skartinės neretos moters yra naudojamos kaip suktukai stambioms, didingoms garbanoms sukurti. Išbandyk.
15. Tobuklam prancūziškam manikiūrui susikurti, pamėgint apvynioti aplink nagą plaukų gumelę. Ji bus gidas tobulai formai išgauti.
16. Akių pieštukas švelniau ir minkščiau padengs voko liniją, jei prieš jį tepdama, kelias sekundes palaikysi virš žiebtuvėlio. Karštis pieštuką truputį palydis ir šis išsyk taps minkštesis.
17. Plaukų segtukai laikysis tvirčiau, jei prieš segdamasi juos papurkši plaukų laku arba sausu šampūnu.
18. Jei turi blizgančių akių šešėlių, kurių nenaudoji, nes manai, kad jie tau per ryškūs, paversk juos vienetiniu nagų laku – tiesiog sumaišyk su buteliuku skaidraus lako ir... TADAM :)
19. Ieškok produktų, atliekančių kelias funkcijas. Tarkim A CC kremai, maskuojantys, drėkinantys ir suteikiantys odai atspalvio. Nebėra reikalo tepti aštuonių skirtingų sluoksniu geidžiamam efektui išgauti.
20. Raudoni lūpų dažai – ne tik nemirštanti klasika ir rafinuotas seksualumas. Raudono lūpdažio triukas, dar žinomas Kate Moss triuko vardu, - gebėjimas atitraukti dėmesį nuo kitų išvaizdos detalių. Rytais, kai vėluoji ir neturi laiko, pamėgink pasidažyti radonu lūpdažiu. Netobula šukuosena ir atmestinai padažytos akys liks nepastebėtos.