Dienos horoskopas. Balandžio 6 d.

2018-04-06 07:00:00  

Avinas. Jūs šiandien tiesiog skleisite gėrį ir grožį. Jūs tiesiog švytėsite pozityvumu.Ir ne šiaip sau: sėkmė šiandien - Jūsų pusėje.

Jautis. Jus kažkas labai stipriai myli. Laukite daug siurprizų, dovanų ir švelnaus dėmesingumo.

Dvyniai. Šiandien Jūsų sena meilė primins apie save...

Vėžys. Šiandien būsite per daug geri ir tai kels bėdų. Jūs į žmones kreipsitės su meile, o žmonės - užsikars ant kaklo... Būsite šokiruoti.

Liūtas. Jūsų laukia tai, apie ką svajojote ir taip stipriai troškote. Taip, taip. Liko visai nebedaug!

Mergelė. Šiandien būsite apdovanoti už visas savo pastangas. Ir tiesa pasakius, kai ne kurie gaus daugiau dovanų, nei galėjo pagalvoti.

Svarstyklės. Diena bus sėkminga, jeigu neišsigąsite sudėtingesnių darbų ir pareigų, kurios iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti neįveikiamos. Bikite pergyventi ir tapsite dienos karaliais ar karalienėm!

Skorpionas. Panašu, kad mažas storuliukas vardu Amūras šiandien savo strėles nutaikė į Jus. Laukite meilės. Na, o jeigu tokia jau yra Jūsų gyvenime - Jausmai smarkiai sustiprės.

Šaulys. Norėsis meilės, šilumos ir švelnumo, o gausite vakarėlį, linksmybes ir kvaišalus... Bet nepergyvenkit, juk tai nėra blogai, plius - viskam savas laikas.

Ožiaragis. Visas smulkmenas priimsite arti širdies, tačiau ir mylėsite karščiau nei kiti.

Vandenis. Prisiminkite kas buvo metai atgal ir ką turite dabar. Su kiek žmonių Jūs nebebendraujate, nors jie prisiekinėjo būti su Jumis amžinai. Jie dabar jau Jums neskambina, nerašo, jų gyvenimuose yra svarbesnių žmonių. Tai ir Jus paleiskit ir užmirškit. Tačiau nepamirškite tų, kas lig šiol yra su Jumis nepaisant visų aplinkybių ir to, kaip Jus keičia gyvenimas.

Žuvys. Sėkminga diena visiems meilės nuotykiams. Jūsų laukia nepakartojama sėkmė priešingos lyties tarpe!