Dienos horoskopas. Birželio 7 d.

2018-06-07 00:40:00  

Avinas. Šiandien sutiksite žmogų, kuris Jūsų mintyse yra kasdien, kas valandą ir kas minutę.... Tačiau tesugebėsite ištarti "labas".

Jaučiai puls į kraštutinumus. Arba visai nemiegos, arba miegos parą. Arba visai nieko nevalgys, arba prisikimš iki negalėjimo pajudėti. Arba net nepradėsite žiūrėti naujo serialo, arba išsyk peržiūrėsite visą sezoną.

Dvyniai šiandien gydysis nervus...Grįš vėlai, geri, girti ir laimingi.

Vėžys. Pamirškite viską, ką buvote išmokę. Laikas laužyti taisykles!

Lūtas. Turite tikslą? Eikite link jo. Nesigauna? Šliaužkite link jo. Negalite? Gulkite ir gulėkite tikslo kryptimi.

Mergelė. Vienišiai šiandien sutiks žmogų, kuris primins apie malonius, tačiau seniai pamirštus jausmus. Na, o pas tuos, kad jau turi antrąją puselę - laimė tik sustiprės.

Svarstyklės. Šiandien nenorėsite nieko klausytis. Juk turite savo galvą, mintis ir idėjas. Gyvenimo planus... Jūs nematote prasmės vytis kitų, tegul vejasi Jus!

Skorpionas. Šiandien Jūs viską kontroliuojate. Tačiau Jums reikia kiek daugiau romantikos, švelnumo ir mielų akimirkų. Ir šiaip, pailsėkite gi, pagaliau, kaip žmonės...

Šaulys. Šiandien Jūs pavydėsite slapčia, pyksite tyliai, bučiuosite švelniai, apkabinsite stipriai ir mylėsite visa širdimi.

Ožiaragis. Kaip yra sakoma - atsitiktinių susitikimų nebūna. Tai arba išbandymas, arba bausmė, arba likimo dovana. Na, kadangi išbandymų ir bausmių jau buvo Jūsų gyvenime, dabar Jūsų laukia - likimo dovana.

Vandenis. Nebijokite beprotiškai elgtis! Darykite viską, ką tik panorėsite. Šiandiena - linksmybių ir nutrūktgalviškų nuotykių diena!

Žuvys. Jūsų dūšiai norėsis romantikos, užpakaliukui - nuotykių, širdžiai - meilės, tačiau protas Jus stabdys...