Dienos horoskopas. Kovo 29

2018-03-29 01:00:00  

Avinas. Šiandien likimas Jums ims siųsti ženklus. Būkit pasiruošę - laimė ant galvos užkristi gali pačią netikėčiausią akimirką. Laukite!

Jaučiai susipainios savo pačių mintyse. Atsipainioti padės skanus pieno kokteilis ir daaaug meilės.

Dvyniai. Jūsų laukia pozityvas ir gera nuotaika visą dieną. Jūsų šypsenometras kone sprogs nuo perkrovos! Viskas bus nuo-sta-bu!

Vėžys. Kas per nesąmonė? Laikas bėga, o niekas nesikeičia... Pasikeiskite bent jau šukuoseną. Ir iš vis: permainų reikalauja Jūsų širdis!

Liūtų poreikiai šiandien dideli. Reikalausite meilės, dėmesio, rūpesčio, pagarbos, komplimentų, gėlių, meilių žodelių ir dar daug daug visko. Ne per daug? Galbūt... Bet tas, kuris visa tai suteiks - atgal gaus kur kas daugiau.

Mergelė. Šiandien ieškosite išeities iš situacijos. Ir geriausia išeitis - pamiršti visa, kas buvo blogai, prisiminti tik gražiausias akimirkas ir padėkoti už viską, kas buvo Jūsų gyvenime. Ir eiti į priekį. Nes viskas, kas su mumis vyksta - tik į gerą.

Svarstyklės. Drąsiai krėskite kvailystes. Šiandien jos atneš realią naudą.

Skorpionas. Pas Jus per pastaruosius mėnesius prisikaupė per daug meilės. Jums skubiai reikia ja kažką apipilti... Ieškokite aukos!

Šaulys. Šiandien Jūs būsite be gali ištikimas ir nuoširdus tiems, ką pasirinkote savo gyvenimui.

Ožiaragis. Jūsų gera nuotaika ir plati šypsena pakeis Jus supantį pasaulį į gerą. Dovanokite aplinkiniams džiaugsmą ir jis sugrįš padvigubėjęs!

Vandenis. Pasistenkite negrįžti į praeitį. Ji žudo Jūsų taip brangų laiką. Istorijos nesikartoja. Žmonės nesikeičia... Niekuomet nieko nelaukite, nestovėkite vietoje. Eikite tik į priekį ir nesigręžiokite atgal. Žmonės, kuriems Jūs iš tiesų reikalingi būtinai Jus pasivys.

Šiandien Žuvys nustos būti optimistais ir trumpam virs svajingais menininkais, mąstančiais apie gyvenimo prasmę ir peripetijas. Todėl geriau neuždavinėkite Žuvims klausimų. Tiesiog apgaubkite juos meile.