Horoskopas ateinančiai savaitei (kovo 27 - balandžio 2 dienoms)

2017-03-26 15:31:00  

Ateinanti savaitė žada būti itin darbinga. Susikoncentruokite į darbą, būkite atidūs, ypač, jei dirbate finansų srityje. Savaitės viduryje skirkite daugiau dėmesio savo artimiesiems, įsiklausykite į jų norus.

Avinas

Visą savaitę gali atrodyti, jog išgyvenate de javu. Įsiklausykite į savo vidinį balsą, nes jis gali jums padėti iš įvairių situacijų išlipti sausiems. Savaitės pabaigoje pasistenkite nebūti vienas. Susitikite su  draugais, artimaisiais.

Šią savaitę patartina fiksuoti (įamžinti nuotraukose) įvairias akimirkas.

Jautis

Šią savaitę tikrąją to žodžio prasme dirbsite kaip jautis. Tačiau tai neliks neatlyginta. Savaitgalį palepinkite save atpalaiduojančia vonia ar masažu - jūs to nusipelnėte.

Neišlaidaukite. Pataupykite geresniems laikams.

Dvyniai

Šią savaitę Dviniams numatoma nemažai neplanuotų dalykų. Visi šios savaitės planai pasisuks nenumatyta linkme. Tačiau tai nebūtinai išeis į blogą. Esant nenumatytoms situacijoms įsiklausykite į savo vidinį balsą.

Savaitės spalva - žalia. Stenkitės vilkėti/turėti ką nors žalio.

Vėžys

Vėžiukams šią savaitę ypatingai svarbi vidinė ramybė. Visus kilusius nepasitenkinimus darbe stenkitės laikyti savyje bent jau iki kitos savaitės. Pakeltas balso tonas ar barniai neduos naudos nei namie, nei darbe.

Jei darbinė atmosfera pernelyg slegia - pats laikas ieškotis kito pajamų šaltinio.

Liūtas

Šią savaitę jūsų šeštasis jausmas bus itin aktyvus. Stebėkite ženklus, jie nuves jus tikslų ir norų išsipildymo link. Numatoma keblių situacijų, tačiau vidinė ramybė ir įsiklausymas į savo vidų padės išsisukti.

Patartina nepalikti namie savo amuleto ar sėkmę nešančio daikto. Jei tokio neturite - pats metas jį įsigyti.

Mergelė

Saugokite sveikatą - šią savaitę jūsų imuninė sistema bus itin nusilpusi, jausitės išsiblaškę, pavargę ir nemylimi. Tačiau nenusiminkite - tai laikina. Mėnesio viduryje jūsų laukia svajonės išsipildymas, tačiau iki to laiko dar reikia pasistengti.

Šią savaitę nešiokite nors vieną auksinį aksesuarą.

Svarstyklės

Šią savaitę viskas klostysis lyg iš pypkės: ir namie, ir darbe. Ilgai stengėtės dėl geresnio rytojaus ir jis išaušo. Nepaleiskite savo laimės paukštės. Ir toliau siekite savo tikslų ir atiduokite duoklę mylimiems žmonėms.

Šios savaitės laimingos spalvos: rožinė ir tamsiai žalia.

Skorpionas

Palankus metas išvaizdos pokyčiams. Tai suteiks šiek tiek daugiau pasitikėjimo savimi. Sulauksite nemažai komplimentų, o tai pakels jūsų savivertę, kuri pastaruoju metu buvo šiek tiek sumenkusi. 

Pabandykite laimę loterijoje.

Šaulys

Meilė, meilė, meilė. Šią savaitę jausitės lyg rožinis debesėlis. Ir gerai - Šauliams pats metas išsakyti savo jausmus antrąjai pusei, nueikite į kiną ar į restoraną.

Pradėkite ko nors mokytis ir nesvarbu ar gaminimo, ar užsienio kalbos, ar dekupažo - viskas seksis puikiai.

Ožiaragis

Ši savaitė - žydėjimo metas. Po ilgai trukusio juodojo periodo, viskas seksis tik gerai.Vertinkite, ką turite ir neužmikite ant laurų. Pasistenkite nebūti emocionalus (ypač neigiamai), nes tai gali atsisukti prieš jus kitą savaitę.

Savaitės spalva - karališka mėlyna.

Vandenis

Sėkmė šią savaitę aplankys ir Vandenius. Seksis ir darbe, ir namuose, ir meilėje. Tačiau saugokite tai, ką gaunate. Nepasisavinkite svetimų nuopelnų, nes visa tai atsisuks prieš jus.

Įsiklausykite į savo širdies balsą ir nesuklysite.

Žuvys

Šypsena ir optimizmu - štai kuo šią savaitę spinduliuos Žuvys. Puiki savaitė megzti naujas pažintis, pabendrauti su senais draugais. Stenkitės motyvuoti save ir kitus - visa tai grįš su kaupu ateityje.

Šią savaitę nešiokite nors vieną sidabrinį papuošalą.