Dienos horoskopas. Gegužės 28 d.

2018-05-28 00:55:55  


Avinas. Šiandien jausite labai didelę pagundą viską mesti. O žvaigždės būtent tai Jums ir rekomenduoja padaryti, jei apie tai galvojate jau senai. Gali būti, kad tai išeis į gerą!

Jautis. Šiandien kelias į Jaučių širdis yra per švelnumą, meilę ir romantiką. Pirmyn!

Dvyniai. Šiandien Jūs elgsitės lengvabūdiškai ir būsite linkę įsivelti į meilės avantiūras. Flirtas flirtu, bet pasistenkite nepamesti galvos iš meilės!

Vėžys. Būkite šiandien pasiruošę įvairaus plauko staigmenoms. Pirmiausia jie bus susiję su Jūsų asmeniniu gyvenimu ir viskuo, kas jį liečia...

Liūtas. Jūs turite marias reikalų ir kaip visada - nepakankamai laiko. Nors Jus tai ne per labiausiai jaudina, nes ne pirmą kartą atsiduriate tokioje situacijoje. Kokia prasmė skųstis gyvenimu? Papurtykite savo karčius ir stokite į mušį!

Nepykite ant Mergelių, kad Jos kartais sukelia skandalus... Jos tiesiog Jus labai myli ir nenori prarasti...

Svarstyklės. Sėkmė ateis iš ten, iš kur Jūs mažiausiai tikėjotės!

Skorpionas. Šiandien priešingos lyties atstovai iš tiesų bus pasiruošę žygdarbiams, kad sulaukti bent Jūsų žvilgsnio!

Šaulys. Romantiškas pasimatymas mėnulio ir žvaigždžių šviesoje - Jūs taip senai svajojote apie tai, tiesa? Šiandien, akivaizdu, kad Jūsų svajonė turi visas galimybes tapti tikrove.

Ožiaragis. Šiandien Jūsų laukia pažintis su žmogumi, kuris Jums atvers duris į naują pasaulį!

Vandeniai jaučia šilumos deficitą - jiems reikalingas šiltas mielas žmogeliukas pašonėje... Tas, kuris Juos mylėtų, maitintų ir suprastų!

Žuvys. Šiandien Jūsų mylimas žmogus perspjaus visus Jūsų lūkesčius. Tik neaišku kuriuo aspektu: ar tai bus koks žygdarbis, ar netikėtas prisipažinimas, o gal kokia klaida, nepakartojama dėl savo netikėtumo ir kvailumo. Vienaip ar kitaip, būkite pasiruošę netikėtumams!