Dienos horoskopas. Kovo 28

2018-03-28 07:00:00  

Avinai, parodykite savo draugams, kas yra tikras lygis! Jūs visiems paliksite nepakartojamą įspūdį apie save.

Jautis. Ši diena skirta Jums! Jūsų laukia sėkmė viskame, ką pradėsite. Braukitės kaip tankas - nušluodami viską savo kelyje ir traiškydami menkystas bei pavyduolius. Jums viskas pasiseks.

Dvyniai. Jūs šiandien pritrauksite aplinkinių dėmesį į save. Tikriausiai Jūs išpylėte ant savęs visą buteliuką kvepalų, kurių aromatas visus taip vilioja... Nors labiau tikėtina, kad tai Jūs pats ir Jūsų žavesys šiandien nepaliks nei vieno abejingu. Naudokitės tuo ir ženkite pirmą žingsnį - Jūsų asmeninis gyveniamas smarkiai pasikeis.

Vėžys. Šiandien Jūsų galva traškės braškės nuo į ją ateinančių minčių srauto. Naujos idėjos Jūsų darbo proceso tobulinimui, kaip praskaidrinti laisvalaikio leidimą, dėl valstybės valdymo politikos ir t.t. Tik spėkite užsirašynėti, Jūs - genijai!

Liūtas. Asmeniniam gyvenimui gresia jausmų ir aistrų sprogimai, bet jeigu tai nebaugina, vadinasi ši diena - Jūsų!

Mergelės, Jūs tik prisiminkite kas buvo prieš metus ir kaip yra dabar. Su kiek žmonių Jus nebebendraujate, nors jie prisiekinėjo būti iki amžių pabaigos. Jie neberašo, nebeskambina, nes turi žmones, kurie svarbesni už Jūs. Ir Jūs užmirškite ir paleiskite. Bet nepamirškite tų, kurie iki šiol yra su Jumis ir tiki Jumis nesvarbu kokios bebutų aplinkybes ir kaip Jūs bekeistų gyvenimas.

Pas Jus, Svarstyklės, viskas pasikeis ir pagaliau sėkmė pasisuks į Jūsų pusę.

Skorpionai, Jūs įžengėte į baltą gyvenimo juosta. Dabar Jūsų visi planai ir sumanymai išsipildys!

Šaulys. Jūs tapote per daug mieli ir geri. Laikas parodyti ir savo dantukus. Pas kai ką jau užgijo žymės nuo įkandimų ir įbrėžimų. Parodykite kas esate iš tikrųjų ir neleiskite ant savęs jodinėti, Jūs juk - ne arkliai!

Ožiaragis. Šiandien puiki diena, kuri neleis Jūsų užpakaliukui pailsėti nei sekundės. Jūs pilni jėgų ir energijos lyg būtumėte suvartoję kibirą energetinio. Ši diena tinka ir sunkiam darbui, ir meilės intrigoms.

Vandenis. Tikėtina, kad kažkas iš Jūsų kompanijos persimes į blogio pusę ir bandys kišti pagalius Jums į ratus. Bet Jūs be didėlių sunkumų sugebėsite tam negeram žmogui sulaužyti ne tik pagalius, bet ir rankas bei kojas. Tegul pasisaugo Jūsų!

Žuvys. Žmonėms bus reikalinga Jūsų pagalba. Neatstumkite jų. Gali būti, kad greitu metu jie Jums taps reikalingi ir atsilygins gera paslauga.