Dienos horoskopas. (Lapkričio 29 d.)

2018-11-29 00:30:00  

Avinas. Kaip sakoma: "Atsitiktinių susitikimų nebūna... Tai arba išbandymas, arba bausmė. Arba likimo dovana". Avinai, išbandymą ir bausmę Jūs jau turėjote, dabar Jūsų laukia likimo dovana!

Jautis. Ideali diena atlapoti širdį ir atvirai prisipažinti! Jums šiandien, oj, kaip pasiseks!

Dvyniai. Šiandien vadžios Jūsų rankose, tik Jums truks truputuko daugiau romantikos, jausmų ir dvasingumo. O dar, Jums ne pro šalį būtų pailsėti... Tiesiog normaliai, žmogiškai pailsėti...

Vėžiai šiandien nieko neklauso. Juk jie turi savo galvą ant pečių. Jie turi savo mintis ir idėjas. Planus ateičiai. Jie paskui nieką nebėga. Gali žengti žingsnį jūsų link, bet ne paskui jus.

Į vienišų Liūtų gyvenimus ateis naujas žmogus, kuris atgaivins senus, iki kaulų čiulpų pažįstamus jausmus. O pas užimtus Liūtus esama laimė tik dar labiau sutvirtės.

Mergelė. Turite tikslą? - Eikite link jo! Nesigauna? - Šliaužkite link jo! Negalite? - Tada atsigulkite ir gulėkite savo likslo kryptimi!

Svarstyklės. Užmirškite viską, ko Jus mokė. Laikas laužyti taisykles!

Skorpionai išeis gydyti nervų... Grįš vėlai, girti, geri ir laimingi!

Šauliai arba visai nemiega, arba miega paromis. Arba visai nevalgo, arba persiryja kaip reikalas. Arba nežiūri serialų, arba per dieną visą sezoną. Vat tokie vat tie Šauliai - mėgsta kraštutinumus. Ir šiandien puls į juos stačia galva.

Ožiaragiai šiandien suvoks, kad gali dienų dienom galvoti apie vieną žmogų, o susitikus ištarti tik "labas".

Oi tie Vandeniai! Šiandien Jų siela nori romantikos, užpakalis - nuotykių, širdis - meilės, plaučiai - dūmų, kepenys - alkoholio, kūnas - sekso, o Jų protas nusistatęs prieš visą tai!

Žuvys. Nebijokite šiandien krėsti beprotysčių! Darykite viską, ko širdis geidžia! Šiandien Jūsų draivo ir linksmybių diena!