Vazelinas skirtas ne tik lūpoms!

2018-11-10 10:43:35   Beatričė Venckutė (thetd4you.blogspot.com)
Daugelis merginų mano, jog vazelinas skirtas tik lūpoms. Tačiau toks teiginys - tikrai netiesa. Vazeliną galimą panaudoti tikrai ne vienoje situacijoje - nuo žiedo nuėmimo ir batų nutrynimo iki makiažo gamybos. Tad kur dar galima panaudoti šį universalų daiktą?

1. Nori gražesnių blakstienų? IŠEITIS: kiekvieną vakarą prieš einant miegoti, patepk vazelinu blakstienas. Jos taps tamsesnėmis, ilgesnėmis bei tvirtesnėmis.
 
2. Negali džiaugtis švelnia alkūnių oda? IŠEITIS: patepk vazelinu alkūnių odą. Tai daryk kasdien ir ne už ilgo galėsi pamiršti šią problemą.
 
 3. Nori nebrangaus, bet kokybiško kūno šveitiklio? IŠEITIS: sumaišyk vazeliną su jūros druska ir galėsi džiaugtis, kad turi pigų, tačiau gerą bei natūralų kūno šveitiklį.
 
4. Pasibaigė naktinis kremas? IŠEITIS: pašildyk vazeliną ir ištepk juo veidą - jis atstos naktinį kremą.
 
5. Pasibaigė makiažo valiklis ir nežinai su kuo nusivalyti makiažą?IŠEITIS: gražiai ant vatos tamponėlio užtepk vazeliną ir nuvalyk makiažą. 
 
Nuotrauka: www.sxc.hu

 

6. Kvepalai trumpai skleidžia aromatą? IŠEITIS: užtepk nedidelį kiekį vazelino ant vietų, kurias žadi pakvepinti. Tuomet papurkšk ant tos pačios vietos kvepalų ir gali džiaugtis ilgiau besilaikančiu kvapu! 


7. Dažai plaukus ir vis nusidažai odą? IŠEITIS: vazelinu pasitepk kaktą bei kaklą, taip oda nenusidažys.
 
8. Dažantis tušu, blakstienos vis būna sulipusios ir pilnos gumulėlių?IŠEITIS: prieš dažantis blakstienas tušu, jas patepk vazelinu ir taip atsikratysi šios problemos.
 
9. Užstrigo žiedas ir nebegali jo nusiimti? IŠEITIS: patepk odą, esančią prie žiedo, vazelinu ir dabar pabandyk nusiimti. Pavyko?

10. Nutrynė batai, o neturi laiko grįžti namo ir jų pasikeisti? IŠEITIS: patrink odą, kurią nutrynė batai, vazelinu ir pamiršk šią varginančią problemą.
 
11. Vis vargsti su savo nepaklusniais antakiais? IŠEITIS: patepk antakius vazelinu ir galėsi tinkamai jais pasirūpinti.
 
12. Nori gražios spalvos lūpų balzamo, tačiau neturi tiek pinigų? IŠEITIS: nusipirk spalvotų miltelių gėrimams gaminti (pvz., "Yuppi") ir sumaišyk miltelius su vazelinu. Ir štai - gali džiaugtis nauju lūpų balzamu su spalva!
 
13. Negali džiaugtis gražiomis, švelniomis nagų odelėmis? IŠEITIS: patepk jas vazelinu ir galėsi pamiršti šią problemą

14. Neturi pinigų skaistalams, nors ir kaip jų norėtum? IŠEITIS: sumaišyk vazeliną su lūpų dažais ir galėsi puikuotis naujais, gerais skaistalais!
 
15. Tavo plaukai nespindi? IŠEITIS: ištepk plaukus vazelinu ir po to gerai juos išplauk, ištrink su šampūnu ir galėsi džiaugtis sveikais, spindinčiais plaukais!
 
16. Išsitepei naują palaidinę su makiažu? IŠEITIS: patepk vazelinu vietą, kurią išsitepei makiažu ir palauk. Sako, jog tai padeda.
 
17. Pasidarei tatuiruotę ir mąstai, kaip nuraminti odą? IŠEITIS: tatuiruotą vietą nuraminsi bei apsaugosi, jei patepsi tą vietą vazelinu.
 
Nuotrauka: www.sxc.hu

 

18. Prieš keletą dienų pasidarei manikiūrą, bet dabar jis nebespindi ir nebeatrodo gražiaiIŠEITIS: patepk manikiūrą vazelinu. Taip nagai vėl turėtų pradėti spindėti ir atrodyti naujai.
 
19. Suskilinėjo plaukų galiukai? IŠEITIS: nedideliu kiekiu vazelino patepk problemą ir vėl džiaukis gražiais plaukų galiukais!

20. Skundiesi silpnais, lūžinėjančiais nagais? IŠEITIS:patepk juos vazelinu ir įmasažuok. Tai atlik reguliariai ir pastebėsi, jos nagai ne tik stipresni, bet ir greičiau auga ir yra gražesni.

21. Reikia, kad batai blizgėtų? IŠEITIS: patepk batus vazelinu ir galėsi išdidžiai žygiuoti su blizgančiais batais.

22. Neturi masažo aliejaus? IŠEITIS: vazelinas puikiai atstos masažo aliejų. Naudokis juo panašiai, kaip ir aliejumi.
 
23. Skundiesi pleiskanomis bei nuo pleiskanų kilusiu niežėjimu? IŠEITIS: ištepk galvą vazelinu ir išplauk ją. Turėtum atsikratyti šios problemos!

24. Turi bėdų su egzema? IŠEITIS: ištepk probleminę vietą vazelinu. Daryk tai reguliariai ir galėsi džiaugtis pagerėjusia būkle.
 
25. Skundiesi žala, kurią sukėlė plaukų garbanojimas, dažymas bei tiesinimas? IŠEITIS: ištepk plaukus vazelinu - tai bus lyg kaukė plaukams, kuri labai atgaivins tavo plaukus.
 
Galbūt žinai ir daugiau būdų, kaip panaudoti vazeliną? Pasidalink komentaruose!