Dienos horoskopas. (Lapkričio 28 d.)

2018-11-28 00:30:00  

Avinas. Smagi diena laukia, o ją vainikuos super malonus vakaras. Jums patiks, ką apie Jūs kalbės ir ką dėl Jūsų darys kiti žmonės.

Jautis. Nerealiai sėkminga diena tiems Jaučiams, kurie mėgsta viską atidėlioti paskutinei akimirkai. Gebėjimas greitai susikaupti ir surinkti jėgas Jums bus labai pravartus.

Dvyniai. Šiandien galite nieko neveikti! Žvaigždės pataria, kad ši diena skirta tinginiavimui, todėl dirbti būtų tarpgalaktinė nuodėmė!

Jeigu Vėžiai bus įsitikinę savo antrosios pusės tyrumu, tai galės padaryti juos pačiais laimingiausiais pasaulyje.

Liūtas. Jūs gražiai atsibusite, fainai nusiprausite ir puikiai papusryčiausite. Ar jau nuspėjate, kaip viskas prasidės? Ir tai tik maža dalelytė šios dienos bonusų!

Mergelė. Pagundos Jus sups iš visų pusių ir bandys įspeisti į kampą. Nepasiduoti vyliojanties pasiūlymams bus tiesiog neįmanoma, todėl spjaukite į viską ir leiskite sau pasimėgauti braškėmis su grėtinėle!

Svarstyklės. Problema, kuri neseniai pastoviai lindo į akis ir nedavė Jums ramybės sako "OK, pasiduodu" ir bėga į mišką.

Skorpionas. Pasistenkite prisiminti visas gyvenimo pamokas nuo kurių liko randai Jūsų širdyje. Daugiau nebelipkite ant tų pačių grėblių.

Šauliai per daug geri aplinkiniams, kurie to nevertina ir lipa ant sprando. Šauliai myli jus, tad būkite su Jais švelnesni.

Ožiaragis. Užmirškite senas problemas. Ožiaragiai šiandien pasieks savo!

Vandenis. Šiandien Jus lydės sėkmė viskame, kas susiję su švelniais jausmais ir panašiais reikaliukais.

Žuvys. Jūs būsite įtraukti į kažkokį grandiozinį įvykį. Patirsite daug naujų emocijų!