Dienos horoskopas. Gruodžio 10 d.

2018-12-10 00:30:00  

Avinas. Šiandien aplink Jus visi šokinės kaip marionėtės. Vienas Dievas težino, kaip Jums to pavyks pasiekti, bet tikrai pavyks. Pasistenkite tuo per daug nepiktnaudžiauti.

Jautis. Nebandykite kontroliuoti įvykių - Jūs ne burtininkas. Viskas ir savaime taip gerai klostosi, kad kažkas, visai netikėtai, šiandien netgi gali prisipažinti Jums meilėje!

Dvyniai. Sėkminga diena! Jūs būsite tarsi pinigus pritraukiantis magnetas!

Vėžys. Jums pasiseks ir ten, ir šen, ir visur. Kiekvienoje net mažiausioje smulkmenoje Jus lydės sėkmė.

Liūtas. Laukite įspūdingų pasiūlymų, nuo kurių Jūsų žandukai pasidengs lengvu raudoniu, o per kūną prabėgs jaudulio šiurpuliukai. Pasikliaukite savo intuicija!

Mergelė. Jūs pagaliau pradėjote suprasti, kad ir be Redbull'o turite sparnus ir galite lengvai pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį. Sveikinu, šiandien Jūs pagaliau suprasite, kokie faini esate!

Svarstyklės. Keista ir paslaptinga diena. Netikėti susitikimai, neįtikėtini įvykiai ir keistos personos. Šiandien galima tikėtis betko! Daugiaprasmiška ir neįtikėtina diena!

Skorpionas. Šiandien Jūs be jokių pastangų priversite pasaulį suktis pagal Jus, Jums reikiama linkme!

Šaulys. Net nebandykite į viską žiūrėti blaiviai - blaivus žvilgsnis šiandien Jums tiesiog netinka. Geriau leiskite savo smegenims ištirpti romantiškuose jausmuose ir tada Jums viskas pasiseks!

Ožiaragis. Šiandien patartina pasėdėti namie, prie žvakių šviesos, paruošti romantišką vakarienę sau ir mylimiems, o po vakarienės Jus aplankys mūza ir apdovanos labai įdomiomis idėjomis.

Vandenis. Jūs patekote į šviesiąją gyvenimo juostą. Išduosiu paslaptį, ji bus labai plati. Pasiruoškite kaifuoti nuo gyvenimo dar labai ilgą laiką!

Žuvys. Jūsų energetika stipri kaip niekad! Jūs esate ant pakilimo tako! Naudokite savo jėgas su protu.