Dienos horoskopas. (Lapkričio 22 d.)

2018-11-22 01:30:00  

Avinas. Šiandien jums kils nenugalimas noras pasilinksminti! Atsiduokite jam, vakaras bus nepamirštamas!

Jautis. Ši diena bus pilna įvairių ženklų, kurie gali atnešti kažką gero į Jūsų gyvenimus. Atsižvelkite į juos rimčiau ir būkite atidūs.

Dvyniai. Nekreipkite dėmesio, kad nėr saulutės už lango. Šiandien Jūs patys galite šviesti kaip saulė bet kurioje kompanijoje.

Vėžys. Ši diena padovanos netikėtą dovaną. Arba tai bus labai gera žinia, arba ne ką prastesnis daikčiukas.

Liūtas. Pilnai atsiduokite Jus užvaldžiusiam jausmui. Pozityvios emocijos garantuotos.

Mergelė. Šios dienos įvykiai privers Jus šypsotis ir džiaugtis iki tokio lygio, kad miegoti nueisite su skaudančiu žandikauliu nuo džiaugsmo.

Svarstyklės. Drąsiai sutikite imtis rizikingos bei įdomios veiklos, niekas šiandien Jums nesutrugdys mėgautis viskuo, kas Jus supa.

Skorpionas. Paimkite į rankas kastuvą ir pradėkite dėti pamatus Jūsų būsimiems laimėjimams. Jums lengvai pavyks padėti pirmą akmenį keliui link laimės grįsti.

Šaulys. Nesitikėkite per daug iš savojo Mylimojo. Jis ne burtininkas. Jis dar tik mokosi būti su Jumis, todėl atspėti, o tuo labiau įgyvendinti visų Jūsų norų (o ypač tų, kurių Jūs nesiteikiate pasakyti jam) jis tiesiog nesugebės. Būkite kilniaširdžiai ir laimė pasibels į Jūsų duris.

Ožiaragis. Pas Jus atsiras nauji gerbėjai, kurie galės Jus įkvėpti naujoms beprotystėms.

Vandenis. Šiandien sulauksite staigmenos iš mylimo žmogaus, o jeigu Jūs esate vieniši - neatsisakykite naujų pažinčių, jos gali atnešti sėkmę.

Žuvys. Jeigu Jūs atsipalaiduosite ir visiškai atsiduosite Jūsų partnerio valiai - Jūsų emocijos ims lietis per kraštus... Ir Jums tai begalo patiks!