Horoskopas ateinančiai savaitei (gegužės 7-13 dienoms)

2018-05-06 20:40:00  

Avinas

Avinų savaitė prasidės bene tobulai - nestigs gerų emocijų, energijos ir šviesių minčių. Tačiau savatei peržengus vidurį sulauksite nemenko pasikeitimo asmeniniame gyvenime. Pasistenkite nekelti dramų, skandalų, nepūskite burbulo. Apsišarvokite kantrybe - su laiku viskas bus tik į gerą.

Rekomenduojame antroje savaitės pusėje daugiau dėmesio skirti savo nagams, manikirui.

JAUTIS

Jau iš pat pirmadienio ryto Jumyse netilps noras nuversti kalnus, idėjų lietus, energijos perteklius. Pasitikėkite savimi - Jums viskas pavyks. Tačiau pasaugokite savo sveikatą. Jeigu pasijusite negerai - būtinai kreipkitės į medikus, nes gali kilti kompilkacijų. Po tokios varginančios savaitės savaitgalį būtinai gerai išsimiegokite.

Savaitgalį rekomenduojama išvykti į gamtą ir ilgai pasivaikščioti.

DVYNIAI

Gimusieji po dvynių ženklu nuo pat pirmadienio jausis taip, lyg visa visata prieštarautų bet kokiam jų sumanymui. Neskubėkite, nepulkite į depresiją - susikaupę rasi išeitį iš bet kokios situacijos. Pasistenkite daugiau laiko skirti artimiausiems žmonėms, ypač vaikams. Savaitgalį vienišiams didelė tikimybė sutikti įdomų ir patrauklų žmogų.

Šią savaitę rekomenduojama dėvėti daugiau mėlynos spalvos, kuri veiks tarsi apsauginis šydas.

VĖŽYS

Visą savaitę jausitės pavargę, suirzę ir nelaimingi. Pasistenkite valdytis, nekritikuokite kitų žmonių iniciatyvų ir idėjų. Sarkazmas gal ir gera savybė, bet šią savaitę pakiš Jums koją ne kartą. Pasistenkite neišsilieti ant artimiausių žmonių, ypač vaikų, jeigu tokių turite. Savaitgalį skirkite apmąstymams

Rekomenduojama visada segėti auskarus.

LIŪTAS

Ateinanti savaitė liūtams - tikra emocijų karusėlė. Tai trykšite energija ir netgi erzinsite tuo aplinkinius, tai pasinersite į melancholija, apims nostalgiški jausmai. Tik nepainiokite į tai aplinkinių. Jie neturi taikytis prie Jūsų kintančių nuotaikų,

Rekomenduojama pasidaryti veido masažą.

MERGELĖ

Jau savaitės pradžioje gausite kvietimų kažkur išeiti. Būtinai pasinaudokite jais - kažkur sutiksite žmogų, su kuriuo ilgainiui užsimegs ilgalaikiai santykiai. Na, o turintiems antrąsias puses patariama neskubėti. Santykiai atrodys, pašlijo, bet nesiimkite jokių veiksmų. Vėliau teks gailėti. Na, o laikas viską sudėlios į savo vietas.

Patariama paplaukioti baseine, pasišildyti jakuzzi.

Svarstyklės

Savaitė bus tarsi verdanti košė, tik trečiadienį turėsite lako atsipūsti. Pirmadienį ir antradienį nieko nespėsite darbuose, o antroje savaitės pusėje nesutarsite su namiškiais. Tačiau neimkite į galvą, jau savaitgalį viskas nurims, galima netolima kelionė.

Rekomenduojama daugiau miegoti.

Skorpionas

Savaitė tarsi pasidalins į tris dalis. Iki trečiadienio su niekuo nerasite bendros kalbos. Pasistenkite nusileisti ir išklausyti kitus. Iki savaitgalio viskas pasikeis ir eis tik į gerą - pavyks viskas ko tik imsitės. O savaitgalis bus ramus, niekuo neypatingas.

Puikus metas paeksperimentuoti su savo stiliumi.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje, o ypač pirmadienį, visi Jumyse matys globėją, patarėją, žmogų gebantį atkišti petį, kai rieda ašaros. Pasistenkite pateisinti žmonių lūkesčius. Jeigu ketvirtadienį tektų pasirašyti kokius dokumentus - būkite atidūs kaip niekad; galite suklysti. Savaitgalį vėl įsižiebs ugnelė santykiuose su Jūsų partneriu.

Pataria kasdien turėti bent vieną geltoną detalę.

OŽIARAGIS

Nors visos aplinkybės ir įvykiai klostysis nelabai palankiai - nepasiduokite blogoms nuotaikoms. Tiesa, kas įdomiausia - puikus metas grandioziniams sandoriams, pavyzdžiui nekilnojamo turto pardavimui ar įsigijumui. Savaitgalį labai gražiai praleisite laiką su antrąją puse, o jei tokios neturite - sutiksite įdomų žmogų.

Rekomenduojame visada turėti prie savęs grynųjų, kad piniginė niekad nebūtų visiškai tuščia.

VANDENIS

Vandeniams ateinančios septynios dienos bus kupinos malonių netikėtumų. Pasistenkite patikėti kitais ir visata. Visi nori, kad Jums viskas sektųsi gerai. Nebūkite tokie užsispyrę ir priimkite kitų patarimus. Gali skaudėti galvą - nepulkite gerti nuskausminamųjų. Verčiau atsikvėpkite, atsipalaiduokite,

Kasdien suvalgykite po obuolį.

ŽUVYS

Jūsų profesinėje veikloje nevyks nieko įdomaus, svarbaus ar ypatingo. Puikus metas praleisti daugiau laiko su Jums brangiais žmonėmis. Palepinkite sutuoktinį malonia dovanėle, papramogaukite su vaikais. Jei sąžinė graužia, kad seniai matėte artimiausius draugus, būtinai atraskite laiko su jais susitikti. 

Puikus metas apsilankyti pas plaukų stilistą.