5 paslaptys norinčioms nepriekaištingo natūraliai atrodančio dieninio makiažo

2017-01-23 11:00:00   parengė: Karolina Tamkevičiūtė (glamour.com)

Kartais norime idealaus makiažo, kai kur nors ruošiamės. Kartais norime, kad atrodytų, jog esame visai be makiažo ir būti kuo natūralesnėmis (jau atsikėlete taip atrodančios). Norint, kad makiažas atrodytų kuo natūraliau (taip lyg visai jo nebūtų) paruošėme jums keletą patarimų iš žvaigždžių makiažo meistės Sabrinos Bendrani.

Naudokite veido kremą su atspalviu vietoj skysto makiažo pagrindo.

Toks kremas yra žymiai lengvesnės tekstūros, negu pudra. Tepkite pirštais; tokiu būdu užtepsite plonesnį sluoksnį, na o ir lygiai paskirstyti jį bus lengviau. Stenkitės nepadauginti kremo ir jeigu reikia užmaskuoti odos nelygumus ar paakius naudokite maskuoklį toms sritims maskuoti.

Kompaktinius ar birius skaistalus pakeiskite kreminiais.

Makiažo meistrė pataria naudoti kreminius skaistalus norint sukurti kuo natūralesnį makiažą, kadangi juose esančios dalelės pasiskirsto daug geriau, oda atrodo gaiviai ir tampa natūraliai švytinti, vietoj to, kad atrodytų jog įdėjote daug darbo skaistinant ją.

Minimaliai naudokite blakstienų tušą bei akių pieštuką.

Nuotrauka: www.sxc.hu

Pasirinkus natūralaus, vos matomo makiažo įvaizdį yra svarbu paryškinti akis, tačiau nepersistenkite ir išlaikykite blakstienas atrodančias natūraliai – jokių dramatiškai ilgų ir tankių, keletu tušo sluoksniu padengtų blakstienų. Norint sukurti tankesnių blakstienų efektą, virš jų praveskite kreminės, minkštos konsistencijos pieštuku, tačiau taip pat labai lengvai. Tokie pieštukai išlaiko natūralų vaizdą, lengvai tepasi.

Suteikite lūpoms natūralų spindesį.

Vietoj lūpų dažų rinkitės lūpų balzamą su atspalviu. Galite tepti tiesiai iš tūbelės arba naudotis pirštais ir būtent jais paskirstyti spalvą ant lūpų.

Matinė pudra.

Pasinaudokite kompaktine pudra, kuri suteikia matinį vaizdą arba biria mineraline pudra.