Horoskopas ateinančiai savaitei (balandžio 30-gegužės 6 dienoms)

2018-04-29 17:45:00  

AVINAS

Avinams šis metas labai užimtas. Taigi ir ateinančią savaitę tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje srityse viskas kunkuliuos, virs, šurmuliuos. Nepergyvenkite, vykite į visus vakarėlius ir mėgaukites viskuo, kas su Jumis vyksta. Viskas Jums išeis į gerą. Galite sulaukti patario, kuris Jums pasirodys kvailas. Neišjuokite ir priimkite patarimą - Jums to prireiks ateityje.

Šią savaitę pasistenkite jokiu būdu nevalgyti itin nesveiko, greito maisto. Yra nemaža tikimybė susirgti skrandžio ligomis

JAUTIS

Per ateinančią savaitę turite pasistengti užsibaigti visus didelius darbus ir nebeprisiimkite naujų šiems metams ar bent jau pusmečiui. Šiemet jau išeikvojote nemažai jėgų ir dabar - metas jas atgauti. Leiskite daugiau laiko su artimaisiais - jie padės atgauti jėgas ir energiją. Ateinanti savaitė bus rami, viskas plauks tarsi pasroviui. Pasinaudokite ramiu periodu,

Ateinančią savaitę pasistenkite miegoti nemažiau 7 valandų per naktį.

DVYNIAI

Dvyniams ateinančios septynios dienos bus labai įdomios finansiškai. Tai - puikus metas išlaidauti, pirkti dovanas draugams ir artimiesiems. Nepamirškite palepinti ir savęs, viena kita dovanėlė sau padės jaustis pasakiškai. Ir nepergyvenkite, netrukus Jūsų piniginė vėl bus pilna.

Jums patartina trečiadienį, penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį dėvėti perlinius papuošalus.

VĖŽYS

Šio horoskopo ženklo atstovų laukia labai graži, nesavanaudiška ir kiek altruistinė savaitė. Jeigu dar neturite - būtinai įsigykite naminį gyvūną, kuris suteiks Jums daug džiaugsmo ir laimės ateityje. Jei tokį turite - skirkite daugiau laiko jam. Paaukokite pinigėlių arba senų nereikalingų daiktų gyvūnų prieglaudoms. Rinkite karmos taškus, prieš šventes.

Jums patariama visą savaitę dėvėti tik tikrai patogią avalinę.

LIŪTAS

Gera nuotaika tiesiog trykšte trykš iš Jūsų. Labai gerai, nes ja užkrėsite ir aplinkinius. Ateinančią savaitę nusimato finansinė gerovė. Bet nepameskite dėl to gavos. Gerai pagalvokite kur išleidžiate pinigus, kad visa ta gerovė nenueitų veltui.

Patartina kasdien dėvėti bent jau žalią detalę.

MERGELĖ

Profesinėje veikloje Jūs tiesiog suspindėsite, Jums viskas eisis it iš pypkės. Na, o kalbant apie meilės frontą  - ateinančios septynios dienos bus kupinos nusivylimų, nesusipratimų, neigiamų emocijų. Jeigu Jūs vis dar ieškote savo antrosios pusės - laukia daug naujų pažinčių, tačiau jų tarpe nesimatys nei vienos Jus dominančio kandidato. Nenusiminkite, atėjus laikaui likimo pirštas pats Jus suves su tinkamu žmogumi.

Patartina visad su savimi turėti aukso.

SVARSTYKLĖS

Jums dabar - emociškai sunkus laikas. Bet liaukitės savęs gailėtis. Jau antroje savaitės pusėje atgausite vidinę pusiausvyrą ir imsite po truputuką švytėti. Būtent ta šviesa savaitės pabaigoje padės Jums užmegzti naują malonią pažintį. Drąsiai leiskitės į santykius su nauju sutiktu žmogumi - Jūs vienas kitam labai tiksite.

Patartina prisiminti gintarinius papuošalus ir dėvėti juos mažiausiai iki trečiadienio.

SKORPIONAS

Jums bus sunku tai pripažinti, bet aplink Jus sukiojasi ne vienas veidmainis. Pasistenkite išvyti šiuos žmones iš savo gyvenimo. Laikykitės atstumo, neįsileiskite į namus ar asmeninį gyvenimą - yra trokštančių Jums pakenkti. Tuo pačiu tai puikus metas susitikti su tikrais draugais.

Savaitė - palanki kirptis plaukus.

ŠAULYS

Šauliai bus kupini energijos ir optimizmo. Jūs turite daug naujų idėjų bei planų, ir ateinanti savaitė labai tinkamas metas jiems realizuoti. Nieko nebijokite - darbas eis taip puikiai, kad net sunku bus patikėti. Bet nepervarkite, patausokite save artėjančių švenčių laikotarpiui.

Palankus metas persodinti gėles.

OŽIARAGIS

Sėkmės paukštė skraidys Jums palei nosį savo plunksnomis kutendama veidą. Sėkmė, laimė, fortūna! Viskas eisis kaip iš pypkės. Nepramiegokite!

Pasistenkite šią savaitę kasdien dėvėti kuo daugiau raudonos spalvos ir jos atspalvių.

VANDENIS

Jums vis daugiau nerimo kels įveirūs svarbūs artėjantys įvykiai. Kas minutę mėginsite viską sustyguoti, sudėlioti į savas vietas, surašyti pavalandžiui į kalendorių... Visa tai blaškys Jus. Pasistenkite panirti į asmeninio gyvenimo teikiamus malonumus ir mažiau stresuokite.

Išsikepkite šokoladinį pyragą.

ŽUVYS

Artimiausiu metu su aplinkiniais elgtis labai mandagiai ir pagarbiai. Išnaudokite visą savo žavesį, nešykštėkite komplimentų, tuo labiau, kad tiek bendradarbiai, tiek namiškiai jų yra verti. Darbe savaitė bus aktyvi ir turininga, o namuose - viskas džiugins.

Patariama apsilankyti pirtyje.