Vyrai, su kuriais lengviausia (pagal zodiako ženklus)

2018-07-18 02:00:00   Kristina Latakaitė

Kokios yra lengviausios, paprasčiausios, su kuriais lengva ir paprasta bendrauti? Tokie vyrai dažnai tampa mūsų gerais draugais, patikimais žmonėmiskuriuos mes mylim  švelnumąlinksmumą ir paprastumą.

Harmoningasis Jautis

Žavi mus savo paprastumu ir atsidavusia draugyste. Ramus iš prigimties, sunku išvesti iš pusiausvyros, tačiau tai padarius, tampa lyg pasiutusiu buliumi, praranda proto balsą. Tada gali imtis kraštutinumų.  Nepaisant to visada laikosi savo duoto žodžio, todėl tokią draugystę su Jaučio ženklo atstovu reikia saugoti ir branginti. Meilėje švelnus, rūpestingas ir atsidavęs, jūsų gyvenimą padarys ramų ir harmoningą, privers jus sužydėti įvairiausiomis spalvomis jeigu į jo pastangas atsakysite tuo pačiu nuolankumu ir atsidavimu.

Jausmingasis Vėžys

Labai trapios ir jausmingos asmenybės. Apglobs šiluma ir dėmesiu, nuolat pasirengę padėti, šio ženklo atstovams svarbiausias namų židinys ir ramybė, jaukumas. Jiems nereikia didelio dėmesio ir draugų būrio, užtenka vos keleto brangių ir patikimų žmonių. Dažnai iš pirmo žvilgsnio pasirodo flegmatiški, nemato reikalo lipti per galvas, dažniausiai pasirenka kelią per aplinkui, šitaip užsitikrindami saugumą. Santykiuose Vėžiams svarbiausia tarpusavio geranoriškumas ir meilė, o ne audrų aistros. Nemėgsta melo ir to tikisi iš aplinkinių, meluoja tik tuo atvejų, kai jų manymų , tai bus visiems į gerą. Jeigu jūs ieškote ramybės ir harmonijos Vėžys jums puikiai tiks.

Diplomatiškosios Svarstyklės

Komunikabilus, linkęs į kompromisus, stengiasi išlaikyti pusiausvyrą tarp dviejų žmonių. Turi subtilų skonį, santūrokas. Aistra nepasižymi, tačiau – draugiškas ir malonus. Ištvermingas, ilgai gali kentėti nepasitenkinimą, kol pratrūks. Atkaklus, užėjus sunkiam laikotarpiui tiki, kad ateityje bus geriau. Stengiasi elgtis teisingai, pareigingai, retai turi priešų. Mėgsta pasverti visus „už“ ir „prieš“. Nepakenčia vienatvės, todėl nuolat ieško savo antrosios pusės, tokią suradę būna jautrūs, šiek tiek romantiški, didelę svarbą turi tarpusavio supratimas. Su Svarstyklėmis jūsų gyvenimas bus ramus ir paprastas, nes stengsis jus apsaugoti nuo rūpesčių, tiesiog apie juos nekalbėdamas.

Užjaučiančios Žuvys

Visada ištiesia savo pagalbos ranką, lengvai supranta kitų bėdas, todėl vertinami aplinkinių, tačiau dažnai rodo silpnumą, tikėdamiesi, jog šitaip sulauks dėmesio. Pasižymi gera intuicija, idealistas, ieškantis harmonijos visumoje. Būdingas sąžiningumas ir darbštumas, tačiau dažnai pasiduoda svajoms, paviršutiniams įspūdžiams bei emocionalumui.  Mėgsta vienatvę, dvasinės vertybės svarbesnės už materialines, pasikliauna širdimi, o ne protu. Nemėgsta veltis į nereikalingus ginčus, tikisi viską išspręsti taikiai. Meilėje šio ženklo atstovai yra jautrūs, reikalaujantys daug rūpesčio. Mylimoji gyvenime – pirmoje vietoje. Nekreipia dėmesio į trūkumus, todėl poroje jaučiasi laimingas. Atsidavęs ir mylimas vyras.

Vyrai taip pat būna jautrūs ir švelnūs, tereikia mokėti įžvelgti tai ir teisingai pasirinkti. Astrologė Rasa Baliutavičiūtė – Kungienė teigia , jog į savo gyvenimą pritraukiame tuos žmones, kurie lyg veidrodžiai atspindi mūsų vidų. Taigi, mielosios moterys, pažvelkite į savo vidų ir nuspręskite, kokio žmogaus šalia savęs jums reikia. Užsispyrusio karjeristo, sudėtingos ir aistringos  asmenybės ar paprasto ir nuoširdauskuris pasirūpins jūsų namų židiniu. Sėkmės!