Horoskopas ateinančiai savaitei (balandžio 23-29 dienoms)

2018-04-22 20:00:01  

AVINAS

Rodos mėnesio pabaigai prisikaupė kaip niekada daug darbų ir reikalų. Nenusiminkite ir nepulkite į paniką - artimieji su mielu noru Jums padės. Ir leiskite jiems, nesipriešinkite. Nuo savaitės vidurio laukia kelios naujos pažintys, kurios bus labai naudingos ateityje. Penktadienis - jums bene lemtingiausia šių metų diena.

Penktadienį būtinai užsidėkite auksinį papuošalą.

JAUTIS

Mažiausiai savaitei į Jūsų gyvenimą ateina ramybė ir poilsis. Mėgaukitės tuo, nes net šventinis šurmulys nesujauks, o kaip tik atvirkščiai - teiks džiaugsmo ir laimės pojūtį. Į parduotuves dovanų leisitės su didžiausiu malonumu ir Jums puikiai pavyks išrinkti nuostabias dovanas savo draugams ir artimiesiems.

Geriausia savaitės diena nardyti po parduotuves - antradienis.

DVYNIAI

Ateinanti savaitė dvynius prikels naujam gyvenimui. Svajonių ir melancholijos laikotarpis baigėsi - sulauksite be galo daug kvietimų į įvairius vakarėlius ir pasinersite į tą šurmulį stačia galva. Vienintelis patarimas - nepamirškite savo darbų bei pareigų, nes jeigu ko neatliksite - tai neduos ramybės ir netgi gali neigiamai atsiliepti Jūsų ateičiai.

Šią savaitę patartina kasdien dėvėti ką nors blizgaus!

VĖŽYS

Plušote ir dirbote pastaruoju metu nemažai, taigi dabar už viską bus atlyginta tiek materialiai, tiek ir moraliai. Premijos, bonusai ir dovanos darbe bei artimųjų meilė ir dėmesys lepins visas septynias dienas. Jausitės lyg ant sparnų. Vienok, būkite atsargūs ir neperšalkite, panašu, kad gali aplankyti ligos.

Patartina šią savaitę daugiau vartoti medaus.

Liūtas

Liūtams ši savaitė nusimato ypatingai triukšminga. Triukšminga ne tik barnių darbe ir namie atžvilgiu, bet ir siautulingu savaitgaliu. Kad savaitgalis toks ir būtų, pasistenkite apgalvoti kiekvieną savo žodį (ypač barantis darbe), kad netektų skaudžiai nusvilti. Juk sakoma, jog žodis - ne žvirblis. Mylėkite, atleiskite, o savaitgalį praleiskite su mylimiausiais žmonėmis.

Šią savaitę kas vakarą išgerkite puodelį karštos arbatos.

MERGELĖ

Iš jūsų trykš energija ir gera nuotaika. Tai stebins ir linksmins aplinkinius. Norėsis krėsti nedidukus poštus, juokauti, visur bėgti, lėkti. Tik neišeikite iš proto: nepamirškite darbų ir empatijos artimiesiems. Juk ne visi bus tokios pat geros nuotaikos kaip Jūs.

Maža dovanėlė liūdinčiam draugui šią savaitę bus lemtinga.

 SVARSTYKLĖS

Ateinančias septynias dienas svarstyklės labai tvirtomis kojomis stovės ant žemės: Jūsų iš kantrybės išvesti nebus šansų. Jei ir kils kokia konfliktinė situacija, ji išsispręs tarsi savaime ir Jūsų naudai. Todėl tikrai neverta nerimauti. Darbe konfliktas išsirutulios Jūsų naudai, o namuose - tarsi savaime. Vienok palepinkit sau brangų žmogų, tas dėmesys sugrįš šimteriopai.

Savaitės pabaigai patartina išeiti pasivaikščioti gamtoje.

SKORPIONAS

Skorpionus bus užvaldęs pavydas profesinėje sferoje. Jums atrodys, kad Jūsų kolegoms viskas sekasi daug geriau ir juos labiau pripažįsta nei Jus. Nenuvertinkite savęs, Jūsų valdžia su mielu noru išklausys ir įvertins Jūsų idėjas. Na, o teigiamų emocijų padės pasikrauti persitvarkymas namuose. Vos vienas kitas perstumtas baldelis ir jausitės lyg naujuose namuose.

Nusipirkite smukmenėlių interjerui pagyvinti.

ŠAULYS

Didesnių negandų ir liūdesių Jums tikrai nenusimato. Būkite supratingesni namiškiams, nesivelkite į niekam nereikalingus pykčius ar barnius. Palepinkite save, apsilankykite parduotuvėse, SPA, nueikite į restoraną su mylimu žmogumi. Vakarienė žvakių šviesoje suteiks žavesio jūsų santykiams. 

Šią savaitę patartina dėvėti daug bet kokio atspalvio mėlynos spalvos.

OŽIARAGIS

Ateinanti savaitė ožiaragiams puiki ir galbūt netgi labai lemtinga. Jūs vėl pajusite jėgų antplūdį, viskas seksis ir darbe, ir namuose. Būkite itin švelnūs ir atidūs artimiems žmonėms. Labai galimas dalykas, kad toks elgesys paskatins jūsų antrąją pusę žengti žingsnį, kurio taip seniai laukiate. 

Palankus metas keisti šukuoseną.

VANDENIS

Nors Jums ir atrodys, kad laikas ne Jūsų pusėje ir nieko nesuspėjate - darbo vaisiai pasirodys jau antroje savaitės pusėje. Tai, ko Jūs trokštate ir ko link kryptingai dirbate - ims virsti tikrove. Romantinių santykių dar teks palaukti, tačiau Jums net neužtektų laiko, o laimingi jausitės ir save realizuodami profesinėje veikloje.

Pasistenkite, kad kas vakarą Jūsų miegamajame nors ir trumpai, bet degtų žvakė.

ŽUVYS

Nors Jums ir visose sferose seksis puikiai - imsite nejučia dėl to riesti nosį. Atsargiai, tai erzins visus aplinkui. Susiimkite ir būkite savimi, būkite švelnūs ir atidūs aplinkiniams. O ypač namiškiams. Jeigu turite vaikų - šią savaitę ypač daug dėmesio ir meilės skirkite jiems.

Palepinkite save gabalėliu juodo šokolado kasdien. Tai yra sveika ir Jums to reikia.