Horoskopas ateinančiai savaitei (balandžio 16-22 d.)

2018-04-15 14:33:22  

AVINAS

Šią savaitę pajusite daug spaudimo, tačiau labai gerai apsvarstykite visas įmanomas galimybes ir pasėkmes. Jei tektų rizikuoti - geriau luktelkite. Ypatingai atkreipkite dėmesį į įvairius teisinius aspektus. Laiko Jūs tikrai turite, tad neskubėkite. Na, o savaitgalį tiesiog privalote pamiršti visus darbus ir gerai pailsėti.

Avinams patariame kasdien segėti kokią nors sagę su blizgiu akmenėliu.

JAUTIS

Jaučiams jau nuo pat savaitės pradžios šypsosis žvaigždės. Suspėsite ir sužibėti darbe ir rasti laiko sau: gal perskaitysite įdomią knygą, o gal pagaminsite naują kulinarinį šedevrą savo virtuvėje. Tačiau savaitei einant į pabaigą gali kilti problemų su laiko planavimu. Pasistenkite viską susidėlioti, kad savaitgalis būtų ne prastesnis už savaitės pradžią.

Rekomenduojame įsigyti ir dėvėti raudonas kojines. Tai jums suteiks valiūkiškumo, o aplinkiniai stebėsis Jūsų geros nuotaikos užtaisu.

DVYNIAI

Jau savaitės pradžioje jausite, kad santykiai su Jus dominančiu žmogumi ima krypti Jūsų trokštama linkme. O apie savaitės vidurį tuo ir įsitikinsite. Tik būkite atsargūs ir neskubinkite įvykių. Savaitės pabaigoje atsiras galimybė pakeisti darbą, o gal gausite pelningą pasiūlymą.

Šią savaitę būtų gerai, jeigu Jūsų piniginėje visuomet gulėtų vieno euro moneta.

VĖŽYS

Artėjanti savaitė žada nemažai nesusipratimų su draugais ir artimaisiais. Pasistenkite nesivelti į ginčus, nes Jus išvesti iš pusiausvyros bus itin lengva. Na, o, kaip ir visi įsiplieskę žmonės, galite prišnekėti ne visai gražių dalykų. Iškentę šį sunkesnį periodą būsite apdovanoti nuostabiai gražiu savaitgaliu.

Pasistenkite visą savaitę velgti raudonos spalvos ir valgykite kiek mažiau mėsos.

LIŪTAS

Liūtams seksis ne taip gerai, kaip jiems norėtųsi. Tereikia priimti tai, kaip faktą ir nesistengti visur ir visuomet būti geriausiais. Pripažinkite, kad kartais ir Jums reikia pagalbos ir ja priimkite. Ketvirtadienį ir penktadienį nusimato sėkminga investicija. Na, o savaitgalį jausitės labai pavargę, tad pasiilsėkite ir niekur neikite iš namų.

Liūtams patartina šią savaitę aprangoje visad turėti bent vieną baltą detalę.

MERGELĖ

Šią savaitę nusimato daug streso: visi aplink Jus kažko iš Jūsų norės, o negavę bandys įkasti, pakenkti, įskųsti. nesiplėšikite - Jūs neprivalote šokti pagal kitų dūdelę. Na, o jei jau prakalbom apie šokius - penktadienį nuvykite į kokį vakarėlį ar klubą, pasišokti Jums bus į naudą.

Rekomenduojame kasdien namuose bent valandai užsidegti žvakę. Tai atneš Jums ramybę.

SVARSTYKĖS

Nesmerkite kitų, taip pats būsite mažiau teisiamas. Trečiadienį ieškokite paguodos ir pagalbos senų draugų kompanijoje - jie jus išklausys ir prablaškys. Savaitės pabaigoje susilaikykite nuo skuboto sprendimo, nepirkite akcijų ar nekilnojamojo turto.

Pasistenkite nedevėti rudos spalvos.

SKORPIONAS

Gali tekti spręsti labai svarbius finansinius klausimus, tačiau neskubėkite. Paieškokite protingo, nebūtinai greito sprendimo. Jis bus kur kas naudingesnis ar parankesnis Jums. Nelakstykite lyg galvą pametęs ir nepamirškite sau artimų žmonių.

Šią savaitę pasistenkite padovanoti po mažą smulkmenėlę savo artimiausiems.

ŠAULYS

Šią savaitę jausitės kaip niekada protinga, stiprūs ir įtakingi. Būkite atsargūs ir nesusirkite žvaigždžių liga. Pasistenkite atsiliepti į pagalbos šauksmą draugams, bendravimas su jais šią savaitę suteiks daug naudos. 

Šauliams šią savaitę būtų gerai nueiti į masažą, įtampai nuimti.

OŽIARAGIS

Šią savaitę patartina kuo daugiau ilsėtis - jūsų organizmas atsidūrė ties išsekimo riba. Darbus suplanuokite ir atidėkite kitai savaitei, vaikus patikėkite seneliams, o pats pasiimkite savaitę atostogų. Jei nepavyksta ištrūkti atostogų - bent vakarais stenkitės kuo geriau pailsėti.

Patartina šią savaitę eiti miegoti ne vėliau 22h.

VANDENIS

Vandeniams ši savaitė bus nelabai gera finansiškai, tačiau yra didelė tikimybė viską pakreipti gerąja prasme. Jau savaitės pabaigoje gausite pelningą pasiūlymą. Kalbant apie asmeninius santykiu, štilio čia nenusimato, bet galite atsidurti kryžkelėje ir nežinoti kurį kelia rinktis.

Mėtų arbata su citrina kas vakarą - raktas į puikią savijautą šią savaitę.

ŽUVYS

Savaitė prasidės labai ramiai ir tyliai, tačiau kuo labiau ji artės prie pabaigos - tuo daugiau šurmulio atsiras. Savaitgalį jau svajosite kaip gerai buvo pirmadienį. Pasistenkite ištrukti iš viso to ir gerai pailsėti.

Šią savaitę nerekomenduojama daug vairuoti.