Horoskopas ateinančiai savaitei (balandžio 10-16 dienoms)

2017-04-09 19:33:22  

AVINAS

Šią savaitę Jums itin rūpės Jūsų karjera, darbas, mokslai. Taip sieksite aukštumų šiose sferose, kad visiškai pamiršite savo meilės reikalus. Jeigu turite savąją antrąją pusę, dėl to gali kilti nepasitenkinimo ar net nedidelių konfliktinių situacijų. Iškils svarbus finansinis klausimas, kurį teks nedelsiant spręsti. Tačiau jeigu į visą situaciją pažvelgsite realistiškai - nekils sunkumų. 

Šią savaitę Jums patartina aprangoje visad turėti nors vieną žalią detalę.

JAUTIS

Ateinančios 7 dienos jaučiams bus itin reikšmingos santykių atžvilgiu - ateina reikšmingos permainos. Gali tekti priimti skausmingus bei sunkius sprendimus. Tačiau jeigu su savo gyvenimo partneriu esatę išmokę visus sunkumus ir negandas įveikti drauge, tarsi komanda - permainų vėjai nebus tokie reikšmingi. Na, o jei dvejojate, nejaučiate meilės, aistros priimsite sprendimą pasukti skirtingais gyvenimo keliais.

Pasistenkite visad mūvėti žiedą, tai suteiks Jums jėgų.

DVYNIAI

Dvyniams problemų kels finansai. Teks nemažai permąstyti šia kryptimi. Gali tekti netgi susipykti su artimaisiai dėl išlaidavimo. Kalbant apie santykius - Jus aplankys nerėgėta aistra. Gražios, jausmingos akimirkos lydės visą savaitę. O pasikeitusi planetų padėtis kurstys meilę visą mėnesį.

Pasilepinkite karšta vonia su druskomis ir aliejais.

VĖŽYS

Vėžiukėms šią savaitę darbe bus visiškas štilis ir jokių permainų. Todėl susikoncentruosite į santykius ir savo antrąjai pusei suorganiuosite išbandymą, norėdami patikrinti jausmų tvirtumą. Tie vėžiai, kurie dar tik neseniai įsimylėjo - perkels santykius į kitą lygį. Na, o neturintys su kuo dalintis šiltais jausmai - su visa galva pasiners į paieškas.

Ši savaitė itin tinkama pakeisti šukuoseną ar bent apsilankyti pas kirpėją ar stilistą.

LIŪTAS

Ateinančios septynios dienos bus labai reikšmingos Jūsų darbe. Gali būti pasiūlytas paaukštinimas, geresnis atlyginimas, ar kažkas, kas suteiks Jums nemažai laimės. Taip pat nuo šios savaitės prasideda liūtų meilės era. Tokio planetų išsidėstymo meilės santykių atžvilgiu nebuvo jau seniai. Ir taip išliks iki metų galo. Tai - Jūsų šansas surasti Tą Vienintelį.

Nagai - moters viitinė kortelė. Apsilankykite pas manikiūrininkę.

MERGELĖ

Visą savaitę jausitės sudirgę ir nervingi. O taip nutiks, nes padidės Jūsų seksualnė energija ir reikės ieškoti kur ją padėti. Jeigu esate vieniši yra didelė tikimybė, kad leisitė į neįpareigojančių santykių sukūrį. Jei ši mintis Jums nepatinka - pasistenkite šią susikaupusią energiją panaudoti profesinėje ar savęs tobulinimo srityje. Imkitės kažko naujo, pradėkite sportuoti.

Pasistenkite išeiti pabėgioti bent kelissyk šią savaitę, tai Jums padės susitvarkyti su rūpesčiais ir stresu.

SVARSTYKLĖS

Gimę po svarstyklių ženklu šią savaitę pasijus nevertinami. Jeigu tas jausmas kyla iš profesinės sferos - permąstykite savo veiksmus. Gal ir išties darote per mažai, o gal jau ėmėte virti savo sultyse ir reiktų mesti sau iššūkį. Na, o jei tai meilės sfera verčia Jus taip jaustis - pasikalbėkite su savo partneriu. Tik žinodamas kaip Jūs jaučiatės, žmogus galės kažką pakeisti.

Šią savaitę geriau jausitės, jeigu nuolat dėvėsite kaklo papuošalus, geriau didelius ir ant ilgos grandinėlės, kad uždengtų saulės rezginį.

SKORPIONAS

Sieksite to, ko, Jūsų manymu, esate verti. Teks sutelkti ir kelių žmonių jėgas, norint savo troškimus įgyvendinti. Ypač profesinėje sferoje. Tai - puiki proga parodyti tai, ką galite. Santykiuose nugrimsite į apmąstymus apie tai, kokį žmogų šalia savęs Jūs norite matyti. Jeigu apsispręsite - nurimsite.

Šią savaitę pasistenkite bent pradėti skaityti naują knygą. Jūsų smegenims to reikės kaip niekad.

OŽIARAGIS

Šią savaitę viskas eisis kaip iš pypkės. Rodysis viskas vyksta ir Jums nereikia nė pirštelio pajudinti. Ir mėgaukitės tuo. Tik pasistenkite nesusikoncentruoti į kažkokias problemėles ar netinkamus asmenis. Savo energiją nukreipkite į džiaugsmą, laimę ir žmones, kurie sugeba suvirpinti Jūsų širdį. Tai bus daug naudingiau.

Gerkite daug žolelių arbatos, Jums pravartu išsivalyti organizmą.

VANDENIS

Jei esate vieniši ir meilės reikalai klostėsi ne taip, kaip norėtumėte - šią savaitę visa tai kardinaliai pasikeis. Didelė tikimybė, kad pasipils kvietimai į renginius bei vakarėlius, pasimatymus bei šiaip susitikimus. Jūsų socialinis ratas plėsis, taigi ir progų susirasti meilę daugės. Tai tęsis net iki gruodžio 10 dienos. Kalbant apie profesinę veiklą - nesustokite, judate reikiama kryptimi.

Šią savaitę daugiau žiūrėkite į veidrodį ir stenkitės labai stipriai pamilti visų pirma save.

ŽUVYS

Panašu, kad susipyksite su geru draugu ir šis konfliktas plis nekontroliuojamai. Stenkitės labiau kontroliuoti savo elgesį ir rinkti žodžius, nes viskas gali baigtis itin liūdnai. Ir tik į savaitės pabaigą gyvenimas taps ramesniu. Nors ir tada jausitės itin pažeidžiami ir norėsis šiauštis bei rodyti nagus.

Išmėginkite jogą!