Horoskopas ateinančiai savaitei (gegužės 28-birželio 3 d.)

2018-05-27 17:00:00   Riva

Ateinanti savaitė bus itin darbinga. Nusimato ne tik daug darbų, bet ir ilgalaikių projektų pradžia. Ir nepersigąskite - visi šie darbai ilgainiui nekukliai papildys kišenę! Taigi, nesibaidykite Jums paskiriamos atsakomybės ir nesakykite "ne" - pats laikas įrodyti, kad esate Barbė - Devyndarbė!

Šią savaitę pasistenkite kone kasdien dėvėti nors vieną rožinę ar purpurinę detalę beigi venkite apsirengti visiškai juodai - galite prisitraukti nelaimių.

AVINAS

Šią savaitę kažkam tapsite pavyzdžiu: iš Jūsų norės mokytis, Jūs įkvėpsite ir motyvuosite. Didelė tikimybė, kad teks nemažai laiko skirti tam asmeniui apmokyti. Galbūt darbe Jūsų paprašys praleisti savaitę ir paruošti naują darbuotoją arba į Jūsų klasę ateis naujokas, o gal pasižadėsite korepetuoti lietuvių kalbos žavų bendraklasį.

JAUTIS

Ateinanti savaitė Jums nežada nieko gero. Rodos, pats pragaras Jums kasdien siųs išbandymus... Bet nenusiminkite ir stenkitės tiesiog plaukti pasroviui. Įveikusios šias septynias dienas galėsite ramiau atsikvėpti, o tai, kas mūsų nenužudo - padaro stipresniais!

DVYNIAI

Gimusioms po dvynių ženklu patariama šią savaitę susikaupti, neatsipalaiduoti, nevykti į vakarėlius. Leisdami sau "atsipalaiduoti" dvyniai galimai apsiskaičiuos ir patirs netikėtų finansinių nuostolių arba net bus apvogti. Tačiau jeigu susikoncentruosite į darbus - jausitės gerai, nuveiksite daug ir visos kosminės jėgos bus Jums palankios!

VĖŽYS

Vėžiukėms šią savaitę teks akistaton stoti su valdžia... Jūsų vadovai ar mokytojai turės Jums begales priekaištų, dažnai net nepagrįstų, bet Jūs nieko negalėsite padaryti - tik nuleidus galvą klausyti. Liūdniausia, kad profesinės nesėkmės atsilieps ir Jūsų asmeniniam gyvenimui. Atsargiai, galite gauti namų areštą.

LIŪTAS

Ateinančios septynios dienos profesinėje srityje bus labai įtemptos. Daug kam Jūsų reikės, daug kam padėsite. Tačiau būkite atsargios ir nepersitempkite, nes galimos ligos, peršalimai. Stenkites saugoti sveikatą. Na, o žmonės, kuriems šią savaitę padėsite bus labai Jums dėkingi ir galėsite iš jų pagalbos tikėtis ateityje.

MERGELĖ

Šią savaitę Jums labai dideli šansai sublizgėti ir pagauti laimės paukštę už uodegos (profesinėje srityje). Įrodysite, kad esate verta pagarbos ir ne šiaip sau. Galima ir nemenka finansinė nauda. Kad ir kaip viskas puikiai skambėtų - neišsižadėkite komandos, su kuria kartu dirbate ar galite dirbti. Komandinis darbas atneš Jums daug daugiau sėkmės.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę nieko nesvarstykite, ypač jeigu tai susiję su Jūsų profesine veikla. Visos žvaigždės tam palankios. Ir nesitikėkite visko labai greitai: Romą irgi ne per vieną naktį pastatė. Šią savaitę pradėta veikla atneš daug naudos ateityje, tačiau pats procesas užims nemažai Jūsų laiko. Vienok jis bus Jums labai malonus!

SKORPIONAS

Skorpionės šią savaitę sutiks nemažai naujų žmonių, kurie galimai ateityje virs gerais draugais. Šiame gyvenimo etape Jus susitiksite, kad vieni iš kitų kažko išmoktumėte, ko Jums labai labai reikia, kad Jūsų profesinė veikla ir jos rezultatai šautų į aukštumas.

ŠAULYS

Šią savaitę pagaliau užversite duris, kurias seniai užverti reikėjo. Prasidės naujas gyvenimo etapas, kuris Jus užpuls tarsi uraganas, cunamis ir ugnikalnio išsiveržimas vienu metu, tačiau tikrai neturės skaudžių padarinių. Tiesiog viskas taip susipurtys, tiek veiklų vienu metu Jus įtrauks, kad prarasite laiko ir vietos nuovoką.

OŽIARAGIS

Pasistenkite šią savaitę nemegzti jokių intrigų. Gali pasitaikyti situacija, kurioje reikės sužavėti įtakingą asmenį, tam, kad pasiekti trokštamo rezultato. Labai skrupulingai pasverkite visus "už" ir "prieš" ir pagalvokite apie pasekmes. Pasistenkite labiau rūpintis savo sveikata.

VANDENIS

Šią savaitę žmonės Jumis tikės kaip niekad ir tai nėra blogai. Pasinaudokite situacija ir nesikuklinkite prašyti patarimo ar pagalbos. Gali tekti priimti svarbų sprendimą - pasikliaukite tik širdimi. Šaltą protą, o juolab aplinkinių nuomonę šįkart palikite nuošaly. O be to, yra tikimybė, kad Jūsų gyvenimas įgaus naujų spalvų.

ŽUVYS

Ateinančias septynias dienas nusimato daug streso ir permainų. Stenkites tausoti nervines ląsteles, gali kankinti migrena. Pasistenkite tiesiog nekreipti dėmesio į tai, kas vyks Jūsų profesinėje srityje ir jokiu būdu nesikišti į jokius kolegų reikalus, nes galite pakenkti savo reputacijai negrįžtamai. Pasistenkite daugiau laiko skirti sau ir artimiesiems.