Horoskopas ateinančiai savaitei (lapkričio 12-18)

2018-11-12 00:01:00  

Ateinanti savaitė yra labai įdomi... Pilna netikėtumų ir kartais neigiamų jausmų. Gera žinia ta, kad žvaigžių ir planetų išsidėstymas labai palankus visiems zodiako ženklams, taigi viskas, net didžiausias liūdesys, nyks lyg savaime.

Šią savaitę labai patariama vilkėti kuo daugiau ryškių spalvų. Ypač žalios, geltonos.

AVINAS

Gimusioms po avino ženklu ši savaitė itin tinka dideliems pokyčiams: galbūt persikraustymui, galbūt naujo darbo susiradimui, o galbūt drastiškai naujai šukuosenai. Ryžkitės tam, kam niekaip negalėjote pasiryžti. Pamėginkite pati užkalbinti seniai patinkantį vaikiną ar draugę, su kuria susipykote. Profesinėje ar mokslo sferoje - gausite didelę užduotį dėl kurios labai sunerimsite. Negaiškite laiko nerimui - susitvarkysite.

JAUTIS

Jaučio ženklo merginoms ateinančią savaitę nepatartina niekam nieko žadėti, nes laikas tiesiog lėks pro akis. Daug darbų ir įvairių užsiėmimų - per mažai laiko. Būtent taip atrodys Jūsų ateinanti savaitė. Visur teks skubėti ir nemažai nervintis. Tad pasistenkite tiesiog mažiau imti į galvą, nervintis, į viską žiūrėkite šalčiau.

DVYNIAI

Dvynėms šią savaitę seksis dvigubai. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir profesiniame/mokslo. Svarbiausia neužmigti ant laurų ir pagauti laimės paukštę už uodegos. O tam pasitaikys ne viena gera galimybė. 

VĖŽYS

Vėžiukės atgims. Norėsis keistis, keisti, dainuoti, šokti, šypsotis ir savo pozityvumu užkrėsti kitus. Būkite atsargios, nes atsiras žmonių, kurie norės tuo pasinaudoti ir ne iš gerosios pusės. Kad ir kokia bus gera nuotaika - nepameskite galvos. 

LIŪTAS

Gimusioms po liūto ženklu derėtų pasisaugoti vyruko, kuris pastaruoju metu pradėjo rodyti dėmesį. Yra didelė tikimybė, kad jis tiesiog ieško kažkokios naudos. Puikus metas pakeliauti, pamatyti kažką naujo, išmokti kažką naujo.

MERGELĖ

Mergelėms ši savaitė - labai geras metas pakeisti šukuoseną, imtis plaukų priežiūros. Asmeniniame gyvenime įsivyraus ramuma. Nieko naujo žvaigždės neatneš, nieko nepakeis, staigmenų nebus. Bet tai nėra blogai. Kalbant apie profesinę ar mokslo sferą - darbų bus daugiau nei laiko.

SVARSTYKLĖS

Merginoms, kurių zodiako ženklas - svarstyklės, ši savaitė gali apversti gyvenimą aukštyn kojomis. Vertėtų būti itin budrioms, kad pastebėtum iš anksto ar tas apsivertimas neatneš daugiau žalos negu naudos. Nuotaika bus labai nostalgiška, gyvensite prisiminimais, atrodys, kad anksčiau Jums buvo geriau.

SKORPIONAS

Nuotaika bus nekokia. Norėsis pyktis su visu pasauliu, niekas neįtiks, viskas erzins. Jausitės praktiškai kaip per PMS. Todėl patartina šį laiką išnaudoti laikui su savimi, atsipalaidavimui, poilsiui. Pabėgiokite, pasivaikščiokite, užsiimkite rankdarbiais ar grožio puoselėjimo procedūromis.

ŠAULYS

Gimusiom po šaulio ženklu derėtų labiau susirūpinti savo sveikata. Galimi peršalimai ar užsitęsusių ligų komplikacijos. Vienok, neskubėkite gerti vaistų. Jie gali nepadėti arba gydyti visai ne tai, kuo sergate. Įsiklausykite į savo organizmą ir sekite jo nuorodomis. Imkite vartoti daugiau natūralių vitaminų.

OŽIARAGIS

Ožiaragėms nusimato pelningi sandoriai, papildomas uždarbis, o, galbūt, nedidelis išlošimas loterijoje. Trumpai tariant, šią savaitę yra didelė tikimybė papildyti savo kiaulę taupyklę. Tačiau norėsis ir išlaidauti. Todėl patartina pasverti visus už ir prieš prieš įsigyjant naują daiktą.

VANDENIS

Vandenio ženklo merginos pajaus daug meilės ir šilumos iš jas supančių žmonių. Žavios simpatijų staigmenos, geriausių draugių šypsenos, tėvų rūpestis - viskas, kas geriausia apgaubs Jus šią savaitę. Nepamirškite tik vieno - reikia ne tik imti, bet ir duoti. Taigi jeigu visiems žmonėms atsilyginsite tuo pačiu - visi bus labai, labai laimingi.

ŽUVYS

Žuvytės stačia galva pasiners į meilės reikalus ir nematys daugiau nieko aplink save. Į šoną bus nustumti darbai, mokslai, šeima, hobiai - viskas. Tačiau gražios ir romantiškos akimirkos atpirks viską.