5 priemonės, kurias naudodama tapsi gražesnė

2018-08-30 09:01:15   Gintarija Kasparavičiūtė (thetd4you.blogspot.com)

Kad kiekviena mergina nori atrodyti gražiai - niekam ne paslaptis. Visos mes trokštame lygios, švytinčios odos, sveikų plaukų ir nelūžinėjančių nagų. Tik vienos to siekia kone iššluodamos visą kosmetikos skyrių, o kitoms pakanka dviejų litrų vandens per dieną.

Deja, kosmetikos lentynas tuštinančios merginos ne visada susimąsto, iš kokių sudedamųjų dalių pagaminta viena ar kita kosmetikos priemonė. Kita dalis merginų pasidomi, tačiau dažnai nesupranta, ką reiškia eiliniam žmogui sunkiai suprantami sudedamųjų dalių pavadinimai, kuriuos norint ištarti, dar ir liežuvį galima nusilaužti.

Ne viskas, kas prisideda prie mūsų grožio, sveika. Daugelis merginų ir moterų vis dažniau renkasi natūralius grožio produktus. Matematika paprasta: natūralu reiškia sveika, o sveika reiškia gražu.

Nuotrauka: Akvilė Balsytė

Šį kartą "Teenage Dreams"  siūlo penkias motulės gamtos dovanotas priemones, kurias naudodama tapsi pastebimai gražesnė.


1.  ARBATMEDŽIO ALIEJUS

Močiutės sako, kad efektyviai gydo spuogus, randelius ir kitus odos nelygumus. Patvirtinta! Reguliariai naudojant pokyčiai matomi jau po savaitės. Oda tampa lygesnė, sveikesnė, švelnesnė, natūraliai švyti. Naudojant ilgesnį laiką, užkertamas kelias naujų spuogų atsiradimui. O spuogai, kai žinoma, dar nepapuošė nė vieno veido.

2.  ALYVUOGIŲ ALIEJUS

Gydo skilinėti pradėjusius ir žvilgesį praradusius plaukus bei atkuria natūralią plauko struktūrą. Kaip naudoti? Prieš trinkimą plaukus ištepk alyvuogių aliejumi ir taip pabūk dešimt minučių. Patartina naudoti ne daugiau dviejų kartų per savaitę, o ypač toms, kurios skundžiasi greitai besiriebaluojančiais plaukais. Rezultatas - sveikesni, švelnesni ir labiau paklusnūs plaukai. Taip pat naudojamas ir nagų priežiūroje. 
 
3. JODAS
 
Žiemą dėl šalčio nagai dažnai pradeda sluoksniuotis, o nuo to ypatingai gelbsti jodas. Kasdien juo patepus nagus, vos po savaitės galėsi džiaugtis sustiprėjusiais ir natūraliu grožiu sutviskusiais nagais. Tiesa, jodą tepti patartina vakarais, kad ryte neliktų gelsvų žymių. Priešingu atveju pirštų galai bus geltoni, kol šis įsigers. 

4. VANDENILIO PEROKSIDAS

Vienas efektyviausių ir populiariausių būdų namų sąlygomis balinti dantis. Kaip naudoti? Vandenilio peroksidu suvilgyk vatos tamponėlį ir kelis kartus juo perbrauk per dantis arba kelis lašus įlašink į stiklinę vandens ir praskalauk burną. Tik nenuryk skysčio! Naudok ne daugiau trijų kartų per savaitę, kitaip pažeisi dantų emalį.
      
   5. VAZELINAS
 
Vazelinas toli gražu ne vien lūpoms drėkinti! Kartu jis padeda atsiauginti praretėjusias blakstienas ir antakius. Efektyviai drėkina suskerdėjusią alkūnių odą, maitina nagus. Gali atstoti natūralų makiažo valiklį, galima panaudoti kaip plaukų kaukę, o šiek tiek pašildžius kaip naktinį kremą. Tiesa, tam patartina naudoti specialų vazeliną tubelėse, kuris neturi papildomų priemaišų ir kvapiklių. 
 

Grožis - laikinas ir kontroliuojamas, todėl norint atrodyti patraukliai, reikia prisižiūrėti. Tam nebūtini brangūs kosmetikos produktai, kurių sudėtis dažnai taip ir lieka neaiški. Natūralių grožio produktų galima rasti ir savoje aplinkoje.