Horoskopas ateinančiai savaitei (rugsėjo 10-16)

2018-09-09 18:00:00  

Ateinanti savaitė praktiškai visiems horoskopo ženklams atneš permainų asmeniniame gyvenime į gerąją pusę. Didelė tikimybė užmegzti glaudų ryšį. Tačiau profesinėje srityje - sąstingis ar net neigiami pokyčiai. Vertėtų pasisaugoti nelaimingų atsitikimų darbo ar mokslo vietoje. Puikus metas tobulinti save santykių srityje, nes ateityje tai atneš tikrai nuostabius rezultatus.

Sėkmingiausia diena - šeštadienis. Šią savaitę derėtų daugiau dėvėti mėlynos spalvos drabužių ar aksesuarų. Ši spalva veiks tartum amuletas - apsaugos nuo negandų ir pritrauks sėkmę.

AVINAS

Gimusioms po avino ženklu, ateinanti savaitė bus kupina aistros. Ir nesvarbu ar užsiliepsnos dabartiniai santykiai, ar atsiras naujas aistros objektas. Tačiau naujoms pažintims, užsimezgusioms ir suliepsnojusioms šią savaitę nebus lemta trukti ilgai. Darbinė atmosfera seksis gerai, tik jei darote tai, kas jums patinka. Trumpai tariant, net ir darbams ar mokslams reikės aistros, kad viskas eitųsi puikiai. 

JAUTIS

Jaučio ženklo žmonės šią savaitę nugrims į save: ieškos atsakimų, ar juos tenkina viskas, kas juos supa. Džiugu tai, kad artėjant savaitės pabaigai paaiškės, jog asmeniniai santykiai yra šilti ir artimi, arba kad džiugina būtent tokie, kokie yra šiuo metu. Darbuose ir moksluose - nesiseks, nes trūks motyvacijos, greičio ir noro. Tačiau į savaitės pabaigą atsigausite ir įgausite pagreitį susitvarkyti apstojusius reikalus. Galimi įvairių dokumentų tvarkymai, kas bus nelabai malonu ir atims daug laiko.

DVYNIAI

Dvyniams ši savaitė bus kaip niekad laiminga. Viskas eisis kaip iš pypkės. Ypatingai laimingos bus apsuptyje žmonių, kurių zodiako ženklai vandenis ar žuvys. Gerų patarimų duos vyresnio amžiaus moteris, taigi įsiklausykite ir priimkite netgi kritiką - viskas tik į naudą.

VĖŽYS

Gimusios po vėžio ženklu tarsi atsimerks po žiemos miego ir turės daug jėgų pradėti kažką naujo. Deja, dėl šios priežasties nepabaigsite kažko, ką jau pradėjote. Tai gali labai pakenkti ateityje, tad būkite atsargios. Trečiadienis atneš didelę permainą. Gal jos iškart nepastebėsite, tačiau būkite budrios. 

LIŪTAS

Liūto ženklo merginoms puikus metas puoselėti grožį. Visos procedūros, kurias atliksite šią savaitę - duos neįtikėtinų rezultatų. Todėl skirkite laiko savo nagams, plaukams, odai ir netgi sielai puoselėti. Deja, su darbais ar mokslais šią savaitę nesiseks. Apims nevilties jausmas, kad viskas slysta iš rankų. Nepasiduokite šiam jausmui.

MERGELĖ

Mergelės bus nusiteikusios labai romantiškai: svajos apie vakarienę žvakių šviesoje, pasivaikšiojimus mėnesienoje, pokalbius stebint žvaigždes. Užteks svajot - pats laikas mintis versti realybe. Pamatysite kaip tai išeis į naudą!

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės negalės apsispręsti kam skirti daugiau dėmesio: santykiams ar darbams... Visgi nugalės širdis, tačiau darbdaviui ar mokytojams tai nepatiks. Galit sulaukti daug pastabų apie blogai padarytus darbus. Tačiau asmeniniai santykiai privers skrajoti padebesiais ir visa tai bus nėmotais.

SKORPIONAS

Gimusios po skorpiono ženklu vienintelės šią savaitę turės galimybę pasižymėti profesinėje sferoje. Puikus metas kandidatuoti į naujas pareigas! Jeigu planuojate kelionę - tai taip pat labai palankus metas sudėti visus taškus ant i.

ŠAULYS

Šaulio ženklo merginoms norėsis susitvarkyti buitį, namus. Galbūt išmokti naujų patiekalų gamybos ar patobulinti įgūdžius mezgimo srityje. Patartina nepriimti jokių svarbių sprendimų, nes gali tekti gailėtis. Praleiskite šią savaitę ramiai, namūdiškai ir viskas klosis puikiai.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams šią savaitę palankus metas spręsti įsisenėjusius ginčus. Kad ir kokių veiksmų imtumėtės - liksite teisūs. Tik neperlenkit lazdos ir nepulkit į kraštutinumus. Patartina vengti skolintis ne tik pinigus, bet net ir tušinuką. Net nustebsite kaip lengvai galite susipykti dėl menkniekių.

VANDENIS

Vandeniams sėkmė šysosis visose sferose, ypač santykių. Pasaulis nusidažys rožine spalva, tad patartina neprarasti sveiko proto. Gaudykit laimės paukštę už uodegos - tai Jūsų metas!

ŽUVYS

Gimusios po žuvų ženklu nesijaus saugios ir bet kokia kaina norės išsiaiškinti visas smulkmenas asmeniniuose santykiuose. Lengvas susierzinimas praeis jau antroje savaitės pusėje ir reikalai tarsi pašviesės. Profesinėje sferoje atvirkščiai - į antrą savaitės pusę atsiras tamsių debesų, rodysis, kad kliūtys yra nepakeliamas ir bus labai sunku.