7 patarimai būti laimingai

2017-01-24 10:02:00   IEVA LAŠIENĖ

Būna dienų, kai viskas atrodo taip nepakeliamai sunku, atsibodę, norisi naujovių ir ištrūkti iš rutinos. Grožio guru dalinasi patarimais, kaip pradėti jaustis laiminga.

1. Laimės patarimas: Priimk save ir kitus.

Yra daug veiksnių aplink, kurie atima mūsų energiją: piktas kolega, automobilių spūstis važiuojant į darbą ir pan. Taip pat prisideda ir mūsų ego, kuomet viskas turi suktis tik apie mus. Tiesiog pagalvok: tokia aš esu, priimu save tokią, priimu ir kitus. Nesureikšmink nereikalingų dalykų ir tiesiog leisk sau ramiai gyventi.

2. Laimės patarimas: Mokykis iš kiekvienos situacijos.

Kas kartą atsitikus naujai situacijai darbe, ar net atostogų metu, pagalvok: „Ko aš galiu pasimokyti iš to?“, „Ką galėčiau padaryti, kad situacija būtų kitą kartą geresnė?“. Gyvenimas toks yra: spalvotas, bet su kliūtimis. Nevenk jų, o imkis iniciatyvos ir kovok prieš jas.

3. Laimės patarimas:  Tiesiog eik į priekį.

Tikslų siekimas, tobulėjimas karjeros srityje, santykiai su vaikinu – visa tai motyvuoja kasdien keltis ir eiti į priekį. Susirašyk sąrašą tikslų, kuriuos nori pasiekti per metus ir „gyvenk“ noru tai turėti: naują vaikiną, geresnį darbą, šiltesnius santykius su artimaisiais, automobilį ir pan.

4. Laimės patarimas:  Skaičiuok savo pergales.

Jau mėnesį sportuoji ir sveikai maitiniesi? Pakilai pareigose? Gavai šimtuką iš egzamino? Nesvarbu pergalės didelės ar mažos, tačiau žymėk jas, nes jos motyvuoja dar labiau: nepasiduoti, nenuvilti artimųjų, bendradarbių ar savęs.

5. Laimės patarimas: siek svarbiausių gyvenimo tikslų.

Susikoncentruok tik į prioritetinius dalykus, kuriuos nori pasiekti: sukurti gražią šeimą, padaryti karjerą ar pan. Nenukrypk nuo plano, nes kiekvienas nuokrypis reikalauja daugybės jėgų, neigiamų emocijų ir galų gale, prarandi daug laiko.

6. Laimės patarimas: Daryk tai, kas Tau patinka.

Neverta savęs varginti ir elgtis taip, kaip nesinori. Leisk laisvalaikį taip, kad šypsotumeisi, džiaugtumeisi gyvenimo malonumais. O gal Tave šypsotis verčia šokoladas? Nesidrovėk! :)

7. Laimės patarimas: Kiekviena diena – pamoka.

Net jei ir ne viskas klostosi pagal planą, pagalvok, koks nuobodus būtų gyvenimas, jei viskas vyktų tik taip, kaip nori? Kiekvienas esanme savo likimo kalvis, todėl anksčiau ar vėliau, tai ko tikrai trokšti pasieksi. Iš tiesų gyvenimas yra rožėm klotas, tik kartais tos rožės turi spyglius.

Būkit laimingos!