Graži nuotraukose? Misija įmanoma!

2018-04-03 11:15:00  
Neretai su pavydu žiūrime į modelių ar garsenybių nuotraukas ir tik garsiai atsidūstame... Juk ne visi gali būti tokie fotogeniški, ar ne? Tiesą sakant, yra kelios gudrybės, kurios kiekvienai nuotraukose padės atrodyti šauniai!
 
Makiažas
 
Jeigu planuoji fotografuotis, tai nenaudok riebaus kremo, veidą tepk lengvos konsistencijos kremu, o tuomet denk makiažo pagrindu, naudok daugiau birios pudros. Tokiu būdu veido oda neatrodys riebi ir blizgi. Jeigu bus naudojama blykstė, tai makiažas turėtų būti kiek ryškesnis, tamsesnis. 
 
Spalvos
 
Juoda aprangos spalva nėra pats tinkamiausias pasirinkimas, jeigu tavo paakiai tamsoki. Balta dar labiau paryškina odos baltumą. Nuotraukoje geriausiai atrodys ir labiausiai natūralų grožį pabrėš vienspalviai ryškių, geriau tamsesnių spalvų drabužiai - idealiai tinka vyno raudonumo, samanų žalumo, vario, rusvi atspalviai. 
 
Truputį pasuk galvą
 
Šiek tiek į šoną pasukta galva paryškins veido bruožus, atrodysi liekniau. Pasukus galvą reikėtų ir truputį kilstelėti smakrą. Jeigu to nepadarysi, tai veido bruožai gali atrodyti kiek suploti.
 
Pakelk alkūnes
 
Alkūnes reikėtų kiek atitraukti nuo kūno, prie šonų priglaustos rankos optiškai storina. Idealus variantas rankos ant liemens, arba viena ranka laikoma kiek toliau nuo kūno, o kita - plaukuose, prie smakro ar pan. 
 
Žingsnis į priekį
 
Vieną koją statyk kiek labiau į priekį nei kitą. Atsilošk. Tai vizualiai pailgis visą kūną ir jis atrodys liaunesnis. 
 
Gražios lūpos ir daili kaklo linija
 
Kai pozuoji, tai liežuvį priglausk prie gomurio, tai neleis išsiviepti, lūpos atrodys natūraliai putlesnės bei, svarbiausia, nuotraukose neatsiras klaikaus dvigubo pagurklio, kaklas atrodys laibesnis ir ilgesnis.