Kaip apsirengti, kad atrodytumei liekniau ir aukštesnė?

2018-04-02 14:55:00  
Iš komentarų visada akivaizdu, kad yrai negali pakęsti tokių temų ir jas vadina apgavyste, bet niekas juk ir nesako, kad reiktų rinktis liemenėles su pakietinimais, kurie krūtinę padidina dvigubai ar įsisprausti į dusinantį korsetą. Reikia tiesiog žinoti kelias gudrybes ir jomis atskleisti savo natūralų grožį, ar ne?
 
Kaip atrodyti liekniau?
 
 
Vengti:
Pūstų, daugiasluoksnių drabužių, kurie optiškai storina.
Siaurų šviesios spalvos sijonų ir kelnių.
Kliošinių kelnių.
Kelnių iki kauliuko. 
Horizontaliomis linijomis raštuotų drabužių.
 
Rinktis:
Palaidines V formos iškirpte, nes jos optiškai pailgina ir paplonina viršutinę kūno dalį.
Klasikinio kirpimo tiesias kelnes ar džinsus.
Tamsesnius sijonus, tik ne pieštuko formos. 
Aksesuarais pabrėžkite gražiausią kūno vietą - jeigu tai krūtinė, tai puoškitės karoliais, jeigu, tai jūsų delnai ir rankos - apyrankėmis ir t.t.
 
Kaip atrodyti aukštesnei?
 

Vengti:

Ilgų sijonų, ypač iš daug medžiagos, su papildomomis klostėmis.

Ilgų, neformių suknelių.

Apsmukusių kelnių.
 
Rinktis:

Trumpus sijonus, jie ilgina kojas. Šiam tikslui tinka ir prigludę šortukai.
 
Platforminius batelius, nebūtinai vientisos platformos, tačiau su kelių centimetrų platforma priekyje, kuri ties kulnu paaukštėja.
 
Siauras kelnes. 
 
Patrumpintus švarkelius ir megztukus.
 
Liemenuotas sukneles, liemuo gali būti ir paaukštintas, svarbu, kad būtų. 
 
Vienspalvius arba panašios spalvinės gamos drabužių derinius. 
 
Ir dar keli patarimai...
 
Balansas
 
Jeigu pasirinkote siauras kelnes, tai viršutinė drabužių dalis turėtų būti laisvesnė. Ir atvirkščiai. Itin aptemptos kelnės ir nemažiau aptempti marškinėliai primena nardymo kostiumą. O jei prie stilingų ir madingų laisvų kelnių apsirengsite tokią pat laisvą tuniką, tai atrodysite kaip su maišu.
 
Slepiame pilvuką

Dažna turi didesnį ar mažesnį pilvuką, nes fiziologiškai moterims riebaliukai kaupiasi būtent čia. Rinkitės drabužius, kurie labiau pabrėžia krūtinę arba kojas, bet ne taliją. Taip pat tinka tunikos ar suknelės, kurių liemens linija yra paaukštinta. Pamirškite kelnes ar džinsus pažemintu liemeniu - jos ne tik pabrėžia pilvuką, bet ir išdarko taliją bei skatina riebaliukus kauptis ant pilvo ir šonų. 
 
Renkamės tinkamus apatiniu

Visą kūną formuojančios glaustinukės ar korsetai yra variantai, kuriuos galima prisiminti, esant ypatingai progai, tačiau reikia nepamiršti ir kasdien rinktis tinkamo dydžio ir formos apatinius bei liemenėles. Nesirinkite stringų, jeigu esate stambesnė - geriau tiks šortų tipo apatiniai, kurie šiek tiek kilstelės užpakaliuką ir suteiks jam daugiau tvirtumo. 
 
Optiškai didiname krūtinę.

Tikrai žinote, kad galite pasirinkti pakeliančią liemenėlę, kurį jūsų krūtinę puikiausiai padidins, pavyzdžiui, dyžiu. Jeigu yra ypatingesnė proga ir norite, kad biustas atviroje suknelėje atrodytų tobulai, tai tarpą tarp krūtų perbraukite pudra, kuri būtų tonu tamsesnė už jūsų odą, o kiekvieną krūtį paryškinkite trupučiu blizgučių. 
 
Optiškai mažiname krūtinę.

Tikriausiai tos, kurios nėra apdovanotos apvalumais dabar suėmė už galvos, tačiau kartais šio gėrio būna pernelyg daug, jis pernelyg traukia dėmesį, kurio nesinori... Taigi puiku rinktis sportinę liemenėlę, kuri gerai laikys ir kiek apspaus bei sumažins apvalumus. Taip pat reiktų rinktis marškinėlius, kurių iškirptė būtų platesnė, bet ne tokia gili. Reiktų vengti drabužių, kurie ties krūtine yra puošti detalėmis - kišenėlėmis, aplikacijomis ir pan. Šaunu įsisegti masyvesnius auskarus, tačiau pamiršti grandinėles ir karolius - taip nukreipsite dėmesį nuo biusto.