Kaip paskatinti plaukų augimą

2018-11-11 22:55:00   Karolina T. (becomegorgeous.com)

Norint paskatinti plaukų augimą pirmiausia reikia pasirūpinti jais iš vidaus. Galų gale, juk nenorite tiesiog užsiauginti ilgų plaukų, norite turėti gražius ir sveikai žvilgančius plaukus. Štai keletas ekspertų patarimų kaip taisyklingai tai padaryti.

Norint turėti sveikus plaukus reikės rūpintis ne tik tinkamu jų trinkimu. Patys plaukai yra negyvi, tačiau folikulai, iš kurių jie auga yra gyvi ir reaguoja į aplinką itin jautriai, todėl būtent jais reikia tinkamai pasirūpinti. Šilkiniai pagalvės užvalkalai puiki pradžia, jie padės sumažinti plaukus žalojančią trinti tarp pagalvės ir jų.   

Teisinga mityba

Puiki dieta nepadės plaukams greičiau augti, tačiau ji gali pašalinti tam tikras problemas, kurios sulėtina bei gadina tiek augimą, tiek tai, kaip atrodo plaukas. Pasistenkite gauti kuo daugiau Omega-3 riebalų rūgščių, kartu su tokiais mineralais kaip geležis ir cinkas, taip pat vitaminų A, B ir E. Jeigu nežinote kaip tinkamai pasirūpinti visais šiais reikiamais mineralais bei vitaminais, vaistinėse pasiteiraukie multi-vitaminų rinkinių arba papildų plaukų augimui spartinti bei plaukams stiprinti.

Naudokite teisingą plaukų šepetį

Reguliarus plaukų šukavimas gali arba pagerinti bendrą jų būklę, arba jiems pakenkti. Naudokite tik natūralių audinių šukas, kurios tausoja plauką ir jo nežaloja.

Stimuliuokite kraujotaką 

Bet kokie pratimai skatina kraujotaką galvos odoje, tačiau jeigu norite būtent paskatinti plaukų augimą, siūlome kasdien praleisti bent keletą minučių švelniai masažuojant galvos odą, taip skatinant kraujotaką ir plaukų augimą.

Apsaugokite juos nuo karščio

Plaukams žala dažniausiai daroma dėl naudojamo plaukų džiovintuvo ar karštų plaukų formavimo įrankių. Būtinai naudokite apsaugines priemones, kaip kad argano ar morocco aliejų turinčias priemones, kurios apsaugos ir suglotins pačius plaukus.

Reguliariai pakirpkite galiukus

Jeigu norėdamos ilgų plaukų nustosite juos reguliariai pakirpti, teks susitaikyti su vaizdu, kuris jums ne itin patiks – išsišakojusiais ir išsausėjusiais galiukais. Tik pačios žinote kiek jūsų plaukas yra linkęs šakotis, tad atsižvelgiant į tai nevenkite patrumpinti galiukų. Galbūt taip jūs neturėsite akivaizdaus augimo rezultato labai greitai, tačiau jie augs gražūs ir sveiki.