Makiažas, geriausiai maskuojantis pagirias

2018-03-28 20:33:00   vertė: Dovilė Vaičiulionytė (becomegorgeous.com)

 

Už migreną blogiau gali būti tik pagirios, o jų blogiausia savybė, jog atrodote siaubingai. Tačiau geras makiažas gali tai pakeisti, ir vis dar galima atrodyti gerai. Sužinokite, kaip paslėpti pagirias, kai iš vakaro išgėrėte šiek tiek per daug.

Sumažinkite paburkimą aplink akis

Kadangi patinusios akys yra didžiausia problema, kai kovojate su pagiriomis, jos turi būti prioritetas. Jūs galite rinktis iš daugelio kremų, pavydžiui, su dumbliais ar kofeinu. Agurkų griežinėliai, šaltos arbatos maišeliai arba šaukštai gali turėti panašų poveikį, tačiau pamirškite apie tiesiogiai ant odos dedamus ledo kubelius. Labai šalta temperatūra gali sukelti paraudimą.

Naudokite tinkamas makiažo priemones

Drėkinimas yra būtinas, tačiau net po to naudokite makiažo pagrindą, kuris drėkina odą - taip bus lengviau paslėpti pagrių pasekmes. Galite naudoti priemones, kurios suteikia šiek tiek spindesio, yra truputį blizgios bei  lengvos tekstūros. Galite jį naudoti tik tepant aplink akis.

Pagyvinkite akis

Blakstienų rietikliai gali jums padėti atrodyti labiau išsimiegojus, bet prieš naudodama juodą akių tušą pagalvokite. Labiausiai tinkami akių šešėliai yra rudi ir kreminiai, be jokių blizgučių. Net kūno spalvos akių kontūras gali jums padėti, tačiau nenaudokite baltos spalvos - taip atkreipsite dėmesį į akis. Pabaikite makiažą su rudos ar tamsiai mėlynos spalvos tušu.

Paryškinkite skruostus

Skastalai veikia geriausiai, kad Jūsų skruostai švelniai spindėtų. Galite sumaišyti su trupučiu grunto. Skaistalus tepti prieš makiažo pagrindą - paprastas triukas įgauti geresnę fizinę išvaizdą, norint paslėpti pagirias. Tonuokite spalvas, paslėpkite savo blyškumą.

Pasirūpinkite lūpomis

Specialus drėkinamasis lūpdažis yra geriausia išeitis lūpoms. Kaip nepatartina naudoti tamsių spalvų akims, taip pat venkite ryškių atspalvių lūpų dažų. Kreminės, kūno spalvos pasirinkimas yra tobulas. Tik nenaudokite per daug blizgučių užbaigiant savo makiažą.