Būsimoji anyta: draugas ar priešas?

2018-04-30 16:07:00  

Ankščiau ar vėliau ateina ta lemtinga diena, kai tenka susipažinti su moterimi, kuri pagimdė jums mylimą vyrą. Tikriausiai ne vieną merginą prieš susitikimą su būsima anyta kamuoja lengvas nerimas ir kyla pačių įvairiausių klausimų: „Ar aš gerai apsirengiau?“, „Ar ne per daug pasidažiau?“, „Kaip į ją kreiptis“? ir kt. Gali būti, kad vyro mama į jus iš karto žiūrės kaip į draugę, dukrą, tačiau būna ir taip, kad į jus gali būti žvelgiama tarsi kaip į marčią konkurentę. Taigi kaip elgtis konkrečiu atveju?

Jūs – anytos „dukrelė“
Pirmo susitikimo metu dažniausiai tokios būsimos anytos iš karto jus apkabins, išbučiuos, lieps sūnui jumis kuo geriau pasirūpinti ir pati jus vadins tik dukrele. Jūs iš karto pajusite šilumą ir meilę. Ji nebijos išreikšti džiaugsmo, kad jūs kursite šeimą ir skatins kuo greičiau susilaukti vaikų. Tokia moteris tarsi iš anksto jus myli, nes ji jau seniai sau pasakė, kad jos sūnus turi priklausyti kitai moteriai.

Tokioje situacijoje jūs turėtumėte priimti anytos siūlomą vaidmenį. Jeigu ji jūsų paprašo vadinti ją „mama“, tai taip ir turėtumėte ir elgtis. Tokia anyta nelabai suprastų, jeigu jūs norėtumėte išlaikyti tam tikrą distanciją. Todėl pasistenkite jai parodyti dėkingumą ir šiek tiek prieš ją nulenkite galvą. Tokia anyta visada stengsis jums padėti ir visada į jus abu žiūrės, kaip į savo vaikus. Kartais jums gali pasirodyti, kad ji per daug kišasi į jūsų gyvenimą, tačiau supraskite ir tai, kad ji jums trokšta tik laimės.

JŪS ANYTOS KONKURENTĖ

Tokio anytos tipo tikriausiai visos labiausiai ir prisibijome. Įsivaizduokite, ateinate su vyru į jo namus, o būsimoji anyta net nepasitinka jūsų. Ji visiškai nerodo jums dėmesio, tik išlemena trumpą pasisveikinimą ir keletą minučių spengia tyla. Į jus ji pažvelgia porą kartų ir jūs pajuntate neapykantos kupiną žvilgsnį. Susidaro labai įtempta atmosfera ir tokios tampos jūs paprasčiausiai galite nebeišlaikyti. Tokioje situacijoje reiktų stengtis save suvaldyti ir pabandyti suprasti anytą, kodėl ji taip su jumis elgiasi. Tikriausiai ji galvoja, kad jūs atimsite iš jos patį brangiausią turtą – sūnų.

Dažniausiai tokios anytos būna vienišos mamos arba tos, kurioms nenusisekė asmeninis gyvenimas. Jos tarsi užsidaro savyje ir visą savo meilę dovanoja sūnui. Kai jos pajaučia, kad sūnus pradeda nuo jų tolti, tada jos iš visų jėgų stengiasi užkirsti tam kelią. Tokioje situacijoje jums paprasčiausiai reiktų nuspręsti, kaip stipriai jūs mylite savo vyrą, kad visą gyvenimą galėtumėte pakęsti jo motiną. Tiesiog jūs turite susitarti su savo vyru. Jeigu jūs daugiau nenorite lankyti anytos, tai turite teisę tai pasakyti vyrui, o jis negali reikalauti iš jūsų meilės anytai, kuri net jūsų nepažindama iš karto išreiškė neapykantą. Realiausias tokios situacijos sprendimo būdas – kuo retesni susitikimai su anyta.

Jūs – anytos draugė
Toks anytos tipas jums būtų tikra dovanėlė. Ji tiesiog gyvena savo gyvenimą ir visiškai nesikiša į sūnaus asmeninius reikalus. Ji tikrai jūsų nevadins dukrele. Jei ji pirmo susitikimo metu paprašo ją vadinti vardu, tai galite nuspėti, kad tai būsimoji anyta draugė. Dažniausiai tokios moterys būna labai užimtos, sukasi versle, jos niekada nebūna vienišos. Jos stengiasi neužsisklęsti savyje, rūpinasi savo gerove ir išvaizda. Į jus ji žiūrės, kaip į du suaugusius žmonės, kurie privalo patys savarankiškai tvarkytis savo gyvenimą. Ji nebus linkusi materialiai jums padėti ar auklėti jūsų vaikų, tačiau tai padės išlaikyti harmoningus ir šiltus santykius visą gyvenimą. Geriausiai būtų tokios anytos neprašyti skolinti pinigų ar tapti jūsų vaikų aukle, nes kitaip ji paprasčiausiai gali pradėti jūsų vengti, o jūs galite dėl to įsižeisti. Nenustebkite jei sulauktumėte iš jos skambučio ir pakvietimo kartu nueiti į grožio saloną ar pasivaikščioti po parduotuves.
 
Kad ir kaip susiklostytų jūsų pirmasis susitikimas su anyta, visais atvejais stenkitės išlikti mandagi. Reikia įsisąmoninti tai, kad jūsų vyro šeima ir jūsų pačių šeima yra du skirtingi dalykai, o anyta ne visada gali trukdyti jūsų asmeninei laimei. Pirmojo susitikimo su anyta nepaverskite reikšmingiausiu įvykiu, nes kuo mažiau reikšmės susitikimui suteiskite, tuo mažiau reaguosite į visokias smulkmenas.