Romanas su vedusiu vyru

2018-07-17 23:00:00   Redagavo: Aistė Abaravičiūtė, parengė: Gintarė Vrubliauskaitė

Susitarkime iš karto – nei už ką neardyti šeimos, juk niekada negali žinoti, ar neatsiras kada nors kita, kuri bet kokiomis aplinkybėmis norės mūsų vyro sau. Neveltui sakoma, nedaryk kitam to, ko pats sau nelinkėtum.

Ar šiame amžiuje, kai negalioja jokie tabu, vedęs vyras – miręs vyras? Ne! Kartais, ėmusios nuobodžiauti, mes nesunkiai susirandame sau meilužį. Klausiate kodėl? Ar norime pasitikrinti savo vertę? Trūksta įvairovės lytiniame gyvenime? O gal mus užvaldo adrenalinas būti sučiuptai nusikalstant savo antrajai pusei?  

Svetimas vyras – draugas vienatvei praskaidrinti, įvairovei ar seksualinei sveikatai palaikyti. Dauguma moterų griežtai teigia, kad niekuomet neitų „į kairę“. Šioms laimingosioms pasisekė – jos rado savo išrinktuosius, gyvena arba palaiko darnius santykius. Ką daryti nuostabioms merginoms ir moterims kurios, deja yra vienišos, būdamos nei kiek ne prastesnės už tas, kurios puoselėja santykius. Neprieinamas grobis traukia kur kas labiau, nei laisvas vyras.

Daugumai vienišų moteriškos lyties atstovių nerūpi taisyklės. Jos pragmatiškos: geriau turėti meilužį, nei apskritai su niekuo nesimatyti. Pažvelkime į tokią situaciją su šalta logika – susitinkame žinodamos ką gausime ir ko tikėtis, esame seksualiai patenkintos, neskalbiame kojinių ir netenka šokinėti apie juos, kaip apie mažus vaikus. Jokių įsipareigojimų! Svetimas vyras patogus: jis pamaitintas, aprengtas, papuoštas švariais rūbais. Lovoje nenuvilia, o jei dar pakviečia į naktinį klubą ar gamtos kampelį – pasirūpina, kad būtum laiminga ir soti. Tokioje situacijoje moteris lieka laisva: jokio pavyduliavimo, priekaištų, priesaikų, tik mėgaukis ir džiaukis kūnišku malonumu! Tik galiausiai, kyla klausimas, ar ilgai toks bendravimas išliks? Ar neužsinorėsime rimtų santykių?

Minusai TURINT meilužĮ

  • Nesitikėk su juo švęsti šeimos ir draugų švenčių. Nusiteik naujuosius sutikti be jo ir nei nesvajok apie supažindinimą su savo artimųjų ratu;
  • Nenustebk, jei jis reikalaus būti atsargiai – nepalikti jokių bučinių žymių ant jo kūno, ar nesikvėpinti kvepalais stipriai, kad neliktų pėdsakų;
  • Nesimaitink ir pernelyg lengvai netikėk jo pažadais;
  • Neištikimybė – intymi išdavystė. Jei išdavė savąją, tikėtina, kad kada nors išduos ir tave;
  • Su juo tau teks laikytis tam tikro bendravimo grafiko. Nei nesugalvok jam viduryje nakties siųsti trumpųjų žinučių;
  • Suprask, kad religiškai abu pažeidžiate vieną iš Dievo įsakymų;
  • Jokiu būdu jo neįsimylėk;
  • Prie malonumų greitai priprantama, bet ar greitai atprantama?

Turinčiai antrąją pusę ir kartu meilužį moteriai iškyla klausimas – ar pilnavertiški mano santykiai su mylimuoju, jei ieškau paguodos ar nuotykių kito glėbyje? Gal geriau paleisti vyrą, kuris šalia, ir mėgautis nepriklausomybe, nieko neišduodant ir neapgaudinėjant, jeigu nesu laiminga? Spręsti Jums.