10 geriausių mažai kalorijų turinčių kokteilių

2018-04-15 00:50:00   Karolina Tamkevičūtė

Darbo vakarėliai, šeimos susibūrimai, vakarienės su draugais – atostogų sezonas kupinas pagundų alkoholio pavidalu. Norint pagurkšnoti vieną kita kokteiliuką be kaltės jausmo, darykite tai saikingai(atkreipkite dėmesį į porcijų dydį) ir pasiskaitinėkite apie šiuos mažiau nei 400 kalorijų turinčius kokteilius, kuriais drąsiai galite mėgautis!

Mojito: nors gėrimas, kurio sudėtyje yra cukraus tiesiog šaukia „neragauk!” toms, kurios itin rūpinasi savo idealiomis kūno linijomis, galite paprašyti, kad sirupo jums piltų tik pusę porcijos arba išvis neįmaišytų. Mėta, laimas, gazuotas vanduo ir taip jau mažai kalorijų turintys ingredientai, taurelė romo – apie 100 kaloriju ir 2 valgomieji šaukštai cukraus (pusė dažniausiai naudojamos porcijos) sirupo pavidalu yra maždaug 40 kalorijų.

Romas ir dietinė kola: ach, klasikinis kokteilis – romas ir kola, tiesa, hmm.. be kolos. E.Cortes, barmenas iš New York‘o Royalton viešbučio teigia, kad baltasis romas ir dietinė kola yra puikus pasirinkimas norint sumažinti kalorijų kiekį. Taip pat galite pabandyti romą turintį tam tikrų prieskonių savo sudėtyje.

Jūros vėjelis: jeigu jūsų pasirinkimas dažniausiai yra degtinė ir spanguolių sultys, pamėginkite šį kokteilį. Maždaug 120ml greipfrutų sulčių, 50ml spanguolių sulčių ir 30ml degtinės kokteilis turės tik 180 kalorijų.

Vanilinė degtinė ir dietinis imbierinis limonadas: gėrimui, kurio skonis kaip gabalėlio torto, užsisakykite dietinio imbierinio limonado ir vanilinės degtinės. Jeigu gersite tik vieną tokį kokteilį – jame bus mažiau nei  100 kalorijų, o jis dar yra ir becukris!

Tekila ir gazuotas gėrimas: tas pats barmenas iš New York‘o pataria atsisakyti cukraus perpildytos margaritos ir ištarti viva la tekila su ledukais ir pavyzdžiui Schweppes. Dar išspauskite laimo sulčių ir pagardinkite jomis šį 100 kalorijų kokteilį.

Šampanas: pamirškite alų ir vyną. Viena taurė(maždaug 120ml) turi tik 85 kalorijas.

Rūgščiųjų obuolių marinis: nerekomenduojame jums Carrie Bradshaw kosmo kokteilio, kuris turi daugiau nei 250 kalorijų, tačiau tai nereiškia, kad reikia atsisakyti visų martinių. Pabandykite štai tokį – 75ml rūgštaus jau paruošto mišinio, bei po 25ml degtinės ir rūgščiųjų obuolių likerio, iš ko gausite nuostabų 160 kalorijų pasilepinimą.

Degtinė ir Sprite Zero: na, tai nebus pats prabangiausias gėrimas, kokį galite užsisakyti, tačiau tai puikiai atgaivinantis gėrimas ( maždaug 100 kalorijų). Taip pat jis yra visiškai skaidrus, kas tikrai palengvis naujosios suknelės valymą, jeigu netyčia apsilietumei.

Nuošliauža: tai toks gėrimas, kuris bent jau iš pažiūros tiesiog šaukia, kad jame kalorijų daugiau negu riebiausiuose leduose. Iš tikrųjų, tai tik 184 kalorijos. Galbūt jeigu „Didžiojo lebovskio“ personažas būtų mėgavęsis šiuo gėrimu vietoj White Russians( 338 kalorijos), būtų turėjęs laibesnę taliją J

Džinas ir tonikas: visada paprasta su tokias lengvai paruošiamais kokteiliais. Pakelkite savo rafinuotumo lygį nedidinami kalorijų skaičiaus užsisakant šį puikų kokteilį. Tik 103 kalorijos!