Meilės kvapai jam ir jai: afrodiziakai

2018-11-19 08:30:00   Ainė Šlėderytė, redagavo: aistė abaravičiūtė (ourvanity.com)

 

Ar norėtumėte pagardinti savo meilės gyvenimą? Kad jis būtų toks, kaip be galo skanus gabalėlis torto? Išsiaiškinkite, kokie kvapai yra natūralūs afrodiziakai tiek vyrams, tiek moterims, ir sugebėsite ne tik pažadinti pačias slapčiausias aistras, bet ir pridėsite seksualiniam gyvenimui daug naujų pojūčių. 

Kaip jau tikriausiai žinote, afrodiziakai, dar kitaip vadinami meilės kvapais, pažadina mūsų seksualines aistras ir suteikia kūnui gyvybingumo. Taigi, yra tam tikra grupė kvapų, vadinamų vyriškais afrodiziakais ir kita grupė, skirta moterims. Štai kvapai, kurie nuo senų laikų yra vadinami geriausiais afrodiziakais.

MEILĖS KVAPAI JAM 

Pirmiausiai reikia paminėti, kad geriausia naudoti eterinius aliejus, nes jų kvapas yra pastovus ir išlieka ilgiausiai. Vienas iš geriausių pasirinkimų, siekinat pažadinti vyro aistrą, yra kedro kvapas. Šis kvapas paaštrina visus jausmus, padeda labiau atsipalaiduoti ir įkvepia išpildyti net slapčiausius norus bei fantazijas.

Pušų kvapas taip pat stimuliuoja vyrų seksualinį aktyvumą. Tačiau geriausias meilės kvapas vyrui yra pačulės eterinis aliejus. Nuo antikos laikų jis buvo naudojamas kaip vyriškas afrodiziakas. Pačulės kvapas padidina organizmo jautrumą, normalizuoja hormonų lygį bei stimuliuoja seksualinį aktyvumą.

MEILĖS KVAPAI JAI

Moterys, kaip ir vyrai, gana lengvai pasiduoda kvapų įtakai, tarp kurių vienas efektyviausių yra bergamotės kvapas. Bergamotės eterinis aliejus yra naudojamas atliekant erotinius masažus moterims. Šis meilės kvapas padeda moteriškosios lyties atstovėms atsipalaiduoti, atsikratyti depresijos bei stimuliuoja vaizduotę ir seksualinę trauką.

Rosmarinų eterinis aliejus, veikia ne ką blogiau nei bergamotės kvapas. Naudokite jį jeigu norite pagerinti savo pojūčius bei praskaidrinti seksualinį gyvenimą.

Kvapiųjų kanangų aliejus yra afrodiziakas tinkantis abiems lytims. Šis kvapas padidina moters jautrumo ir vyro seksualinį aktyvumą, o intymias akimirkas paverčia labiau jaudinančiomis.