6 paprastos ir pigios odos valymo priemonės

2018-04-12 12:43:08   Karolina Tamkevičūtė (becomegorgeous.com)

 

Išvalykite poras ir pašalinkite ant jūsų odos esančias negyvas ląsteles su šiais namų salygomis pagamintais odos valikliais. Naudokite organiškas daržoves ir vaisius norėdamos paruošti vitaminų pilnus gaminius, kurie pastebimai atgaivins jūsų odos buklę. Šie  6 receptai leis jums atrasti atgaivinančias antioksidantų savybes.

1.      Kukurūzų krakmolo ir morkų sulčių kaukė

Pašalinkite negyvas odos ląsteles išbandydamos šį odą raminantį receptą. Paimkite indą, jame sumaišykite 3 arbatinius šaukštelius kukurūzų krakmolo, 1 kiaušinio baltymą, 1 arbatinis šaukštelis ciberžolės miltelių ir 3 arbatiniai šaukšteliai morkų sulčių. Pirmiausia nuprauskite veidą, kad nebeliktų nešvarumų. Kitas žingsnis – mišinį tepkite ir įmasažuokite į veido odą, tai galite padaryti naudodamos teptuką arba tiesiog pirštais. Palikite viską ant veido bent 15 minučių ir tada nuplaukite su drungnu vandeniu.

2.      Artišokų ir acto valiklis

Paruoškite valomąjį mišinį norėdamos pašalinti negyvas ląsteles ne tik nuo paviršiaus, bet ir iš gilesnio sluoksnio. Dubenyje sutrinkite vieną virtą artišoko širdį ir įmaišykite 2 v. šaukštus alyvuogių aliejaus bei 1 valgomajį šaukštą acto.

Įmasažuokite gautą masę į veido odą, kur galimą ryškiai matyti odos poras ir palikite 15 minučių. Praėjus laikui nuvalykite veidą drėgnu rankšluosčiu bei drungnu vandeniu.

3.      Pomidorų ir agurkų valiklis

Pasitelkite natūralius ingredientus, galinčius išvalyti jūsų odą. Naudodamos mikserį arba blenderį susmulkinkite pusę nulupto pomidoro ir sumaišykite su 1 v.šaukštu smulkinto agurko, 2 a.šaukšteliais kefyro, 4 mėtų lapeliais ir 3 a.šaukšteliais avižinių dribsnių.

Po to, kai sumaišote visus ingredientus, užtepkite gautą masę ant veido ir kaklo odos. Palikite 10 minučių ir nuplaukite su drungnu vandeniu.

4.      Vynuogių bei obuolių sulčių kaukė

Norėdamos atkurti šilkinę bei minkštą odos struktūrą pasinaudokite šitu receptu. Dubenėlyje susmulkinkite 6 vynuoges, įpilkite 1 a.šaukštelį apelsinų bei obuolių sulčių. Kaukę tepkite ant veido ir kaklo odos, palikite bent 10 minučių, kad oda įsisavintų gaunamas medžiagas. Galiausiai nuplaukite veidą šaltu vandeniu. Šis receptas – paslaptis norint turėti sveiką, gaivią, švarią odą.

5.      Avokadų ir braškių paslaptis

Pašalinkite negyvas odos ląsteles naudodamos šį ekspertų itin giriamą receptą. Sumaišykite 1 susmulkintą avokadą su 4 braškėmis ir gauta pasta masažuojamaisiais judesiais ištepkite veidą bei kaklą. Po nei ilgiau nei 20 minučių nuplaukite viską šaltu vandeniu. Džiaukites stangria oda bei natūraliu odos blizgesiu.

6.      Cukraus ir pomidoro valiklis

Sujungus šiuos du ingredientus, naudotus daugelyje kitų receptų pašalinsite negyvas ląsteles nuo veido bei kaklo odos. Norint atgaivinti odos spalvą viskas ką jums reikia padaryti tai pasiimti pusę vidutinio dydžio pomidoro ir panardinti jį į nedidelį cukraus kiekį. Įmasažuokite tai į veido odą, kur aiškiai matomos poros ir palikite dešimčiai minučių. Galiausiai nuplaukite veidą šaltu vandeniu. Viskas!